Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi akşamlar kızlar benim moralim çok bozuk kötü bi haber aldım, az önce benim oğlumun sevdiği kızın beyninde kist görmüş doktor Mr çekilmiş bugün sonuçlar çıkmış kötüymüş 😭😭
Ne olur ya şafi okuyalım hep beraber
penyez83 penyez83 MssPARE MssPARE Bonus Bonus
Diğer arkadaşlarıda etiketler mısınız ben hiç iyi değilim
Çok üzüldüm ablacım ya Allahım Şafi ismiyle acil şifalar versin inşAllah 🤲🏻😔

Bugün arkadaşlarla konuştuk mevlüt kandilinde oruç tutulmaz diye bilir kişi değilim duyduğumu söyledim 😏
Bende şu mantığı yürütüm peygamberimizin kutlu günü tıpkı bayramın ilk günü olduğu gibi ama dediğim gibi amacım fetva vermek değil araştırmak lazım ☺️
Yaa öyle mii. Ben bunu bilmiyordum

İyi akşamlar kızlar benim moralim çok bozuk kötü bi haber aldım, az önce benim oğlumun sevdiği kızın beyninde kist görmüş doktor Mr çekilmiş bugün sonuçlar çıkmış kötüymüş 😭😭
Abla çok geçmiş olsun Allah şifa versin 🤲

20240913_060721.jpg

Abla çok çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte hasarsız, kalıcı şifalar versin aminnnnnnn🤲🏻

Gece bildirimin geldi uyku sersemi yazamadım. Sağolsun paremm konuyu açmış gördüm. Sabah namazdan sonra Ya Şafi Cc okudum 🤲🏻 Şimdi dua topiğine yazacağım

Günaydın ahali :KK25:

Bugun benim doğum günüm :anne:
Yaş 37 🤩
İyiki doğmuşsun dediğinizi duyar gibiyim :KK55:

Cumanızı da tebrik ediyorum.
Hayırlı günler 🌺
İyi ki doğdun ❤️
Sevdiklerinle birlikte tüm güzelliklerin senin olduğu nice senelere inşallah 🤲

Günaydın ahali :KK25:

Bugun benim doğum günüm :anne:
Yaş 37 🤩
İyiki doğmuşsun dediğinizi duyar gibiyim :KK55:

Cumanızı da tebrik ediyorum.
Hayırlı günler 🌺
İyiki doğmuşunn pinhoşumuz:KK60: mutlu yıllar sevdiklerin ile sağlıklı sıhhatli huzurlu afiyetli yılların olsun 🥰

Çok yoğunum bu sabah bugün.

Dün epey iş yaptım yazamadım uyumuşum.
Yarım kalanlar yüzünden gece uyanıp durdum kalkıp yapamadım da 🤦🏻‍♀️

namazdan beri ayaktayım yatak topla çamaşır yıka kurut dağınıklık topla Allah iyi etsin ömür böyle gidiyor.

X