Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

4a5c65ede786277a08c6b2dca5f11168.jpg

Ya bu bir tek bende oluyor sanıyordum. Şuan 3 yıl öncesini özlüyorum ama 3 yıl önce bugün de 3 yıl öncesini özlüyordum saçma bir paradoks

Yaş gittikçe daha çok olacak bu da bize ders almamız için gerekli aslında.
Bu yaşadığımız gün zaten geçiyor onu güzel yaşayıp güzel hatırlamak elimizde

Bir de sanki günler 3x oldu
Eskiden sıkılırdım, tekrar sıkılırdım, tekrar sıkılırdım akşama kadar sıkıl sıkıl zaman geçmezdi ne bileyim yaz tatilleri daha uzundu yılbaşından yılbaşına çok uzun bir zaman gibi gelirdi şimdi varya tarih atarken ayları seneleri karıştırıyorum artık

Küçük bebeklisin sen yetişememe her şeyi kaçırma hissi çok fazladır. Bir düzene giriyor insan illaki yeterki durup dinlesin kendini ve maneviyatını kaçırıp kaybetmesin.
O zaman vakit de kıymetli oluyor.

Bir görünüp bir kayboluyor gibi oluyorum son zamanlarda ama yoğunluklar bitmiyor. Apartı kapattık bir süre kv ile beraberim evin bitmesine 1buçuk ay kadar kaldı oğlan okula başlayacak bölünmesin diye. 10 gün sonra kardeşimin düğünü var. Bir oradayım bir burda zaman nasıl geçiyor anlamıyorum

Bir görünüp bir kayboluyor gibi oluyorum son zamanlarda ama yoğunluklar bitmiyor. Apartı kapattık bir süre kv ile beraberim evin bitmesine 1buçuk ay kadar kaldı oğlan okula başlayacak bölünmesin diye. 10 gün sonra kardeşimin düğünü var. Bir oradayım bir burda zaman nasıl geçiyor anlamıyorum
Evet ben bayadir görmedim seni 🤗
Hayırlı uğurlu olsun bu arada 🌸

Düğün zamanı iyi olmuş aslında gölge çocuğu bırakman gerekir falan kolaylıkla geçsin inşallah

X