Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dün de eşimin dedesinin ölüm yıl dönümüydü .
Görümcem lahmacun yaptırmak istemiş.
benide çağırdılar akşama doğru gelip ye diye.
Bende evi toplayıp gittim .
eşimin halası ile kuzenide gelmiş benim haberim yok tabi detaylı bilemediğim için programı .
eve girdikki evde sadece görümcemin eşi var .
Hepside ( kaynanam görümcem kayınbabam ) lahmacunu yaptırtmaya gitmişler . biraz ortam değişik oldu tabi . bana soruyorlar neredeler başka yere gitceklermiydi diye bende gülüyorum bilgim yokki dedim.
bende şaşırdım zaten bu duruma en azından birinden birisi evde durmalıydı.
Bence.

günaydın iyi haftalar hanımlar

umarım perşembe akşamdan bu yana, herkes iyidir.

hem hayırlı bir cuma, hem Zafer bayramımız kutlu ve mübarek olsun tekrardan.

hastası olanlara da, hasta olanlara da şifa diliyorum. annem de kardeşim de , tatil dönüşü hasta oldular, ben de hastaydım ama onlar benden daha ağır geçiyor. eşim de hastaydı çarşamba, hatta perşembe evlilik yıldonumunuzde aylar aylar sonra balık yıyelım dedık sevdıgımız bır yerde. eve yakın, gıttık geldık ve erkenden uyuduk resmen. ben de tam atlamadım. cuma gunu de evdeydık, aynı sekılde hastalıgı atalım ıstedık resmen.

ben ufak tefek ev ıslerı, utumu falan hallettım. cumartesı de agva tarafına gıttık yıne, bu kez gezdık dolastık aksama kadar. cok ıyı geldı, ata bıle bındık :))) pazar gunu de evımızde calıstık bıraz ve dun gece tabı 2 den sonra ancak uyuduk , eve gec dondugumuz ıcın hep boyle.

gelelım işlere , gece gece camasır topladım, camasır yıkadım yenıden. mutfagı faraşla aldım, coplerı cıkardım, yavru kedıye de benım kedıye de mamalar hazırladım, kumlarını ayarladım. yavru kedıyı baya buyuttuk, sahıplenen cıkmadı ama sokakta yasayacak hale getırdık 45 gunluk oldu muhtemelen. bıraz daha buyutup, guvenlı bır alana bırakacagız, park var, orda cok fazla kedıye bakılıyor. baska caremız kalmadı mecburen, kutunun ıcınde bır oda ıcınde bakıyor kaynanam maalesef. evde baska kedı olunca, tuvalet egıtımı veremedık maalesef. odam da yok 1+1 evim.

aksama yemegım yok, bamya cıkardım buzluktan, pılav corba yaparım, gece gece esıme kofte yaptım oglen ıste yesın dıye. utulerımı de salı aksam ya da carsamba aksam halledecegım, salı aksamı erken menopoz uzerıne bır zoom toplantısı olacak.

yarın sabah dıyetıstene gıdecegım bakalım tatıl ve 2 hafta gectı.

cuma sabah da dıreksıyon egıtımlerım baslayacak.

uzun oldu ama 3-4 gunluk bırıkınce haberler, benden :)))

yorgunluk kahvesi içiyorum.

Sabah 8 de kahvaltı yaptık.
Kahvaltıyı toplayıp hemen islere giriştim.

temizlik ilhamım gelmişken onu geri ceviremezdim.

balkonu yıkadım.
tuvaleti fırçaladım lavabo iç dış klozet ic dış tüm detayıyla temizledim.
aynayı sildim.
tüm odaları süpürdüm.
1 kapı sildim.
yatak odamın pencere kenarlarını sildim.

Cam yine kirlenmiş gözümü kapattım kaçtım ordan

iş yaptıkça bir sürü iş çarpıyor gözüme benimki de can ayol yeter dedim kendime
güzel bir banyo yapıp kahvemi yaptım oh mis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…