Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar size bir şey sorcam
Benim bir halam var çocukluğumdan beri evi bal dök yaladır
Ama ultra seviye, nasıl anlatsam böyle, ya her yer ama her yerrr gıcır gıcır cillop gibidir
Bekarken o kadar takık değildim de evlendikten sonra ben evimi hiç o hale getiremediğim için sırf merakımdan görev edindim kendime. Her evine gittiğimde pis bir yer bulmaya çalışıyorum yok anamm yokk.
Böyle söyleyince inanmıyorsunuz ama git yerde yemek ye yani o derece gıcır gıcır
Nasıl olabiliyor bu
Benim camlarım temiz olsa dolaplar kirli oluyor dolaplar temiz olsa, başka bir yer
Ve bu kadın şuan 65 yaşında nasıl yapıyor bilmiyorum
Ben bir de evi temizleyip hep eşime anlatıyordum ya of halamın evi gibi olmuyor diye o da abartıyorsun ne var b. K mu var evde diyordu sonra eşimle beraber Halama gittik dedim nasıl dediğim kadar varmıymış bana dediki "çoraplarım temizlendi"
Sİzin hiç oldu mu böyle evin her tarafının baştan aşağı pırıl pırıl olduğu
Ben 3 senede başaramadım

21. Senedir evliyim ve çalışıyorum ben başaramadım her yerin aynı anda gıcır gıcır olmasını
halanıza sorun bakalım, püf noktası neymiş

Benim kv ve annemin evi
Rutini asla bırakmıyorlar bugün de dinleneyim demez. Gerekirse her abdest aldıklarında lavabo ovar makine siler. Bekletmez biseyi her bulaşık sonrası bir yeri siler cam dahil. Annem abimden falan alıyor yardım da kv tek.basina birde öğlene bitiyor hepsi aynen dedigin gibi pis, tozlu bir yer göremedim hiç. Ozenirim ama yapamam bende umudum yok
6

Evet evet bir de sosyal de kendisi okeye arkadaşları gelir günleri olur misafir çok sever pazara gider markete gider gezmeye yürüyüşe gider terminatör mübarek

bir mak.daha çam.attim bitti, astım
kuruyan çamaşırları yerleştirdim
wc ve lavabo yıkadım
duşakabini yıkadım
banyo yerini elle sildim
havluları değiştirdim
Çöpleri attım, kovaları yıkadım

Bu günlük planladığım işlerim bitti

Yemeğim var şükür yanına buzlu,naneli cacık yapıcam bide karpuz yeter bereket versin

Genelde benim eltimin evi temizdir. Kadın seviyor ama iş yapmayı. Bence asıl püf noktası bu. Mesela ben de temizlik severim ama yapmayı sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…