Düzenli Evimiz & Hayatımız

Var mısınızz kızlarr temizlik maratonunun yanında bunları da eklemeyeee
1000016354.jpg

Podcast ne dinliyorsun? Bazen dini sohbetler dinliyorum bu da ona sayılır güzel liste olmuş

Filmi oturup izleyemiyorum izlerken örgü ütü falan yapmam lazım
Ortamda satılacak bilgiler
Merdiven altı terapi
Annelik iklimi
Kendine iyi davran
Tolga Erman ile kendini tanıma atolyesi
Psikalaniz sohbetleri
Haluk Tatar ile yeni bir sen
Merak listesi

Listemde şuan 400 500 tane var bitmiyor zaten sürekli yenileri ekleniyor ama ben bunları dinlerken çok keyif alıyorum
Bir de bu ortamlarda satılacak bilgiler in farkındalık defteri var
Onu aldım, her gün içini doldurmak hoşuma gidiyor

Ben de dini sohbet dinlemek isterim ama ne dinleyeceğimi bilmiyorum :KK43:

Eklentiler

• 1000016373.jpg
    1000016373.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 1000016372.jpg
    1000016372.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 17
Ortamda satılacak bilgiler
Merdiven altı terapi
Annelik iklimi
Kendine iyi davran
Tolga Erman ile kendini tanıma atolyesi
Psikalaniz sohbetleri
Haluk Tatar ile yeni bir sen
Merak listesi

Listemde şuan 400 500 tane var bitmiyor zaten sürekli yenileri ekleniyor ama ben bunları dinlerken çok keyif alıyorum
Bir de bu ortamlarda satılacak bilgiler in farkındalık defteri var
Onu aldım, her gün içini doldurmak hoşuma gidiyor

Ben de dini sohbet dinlemek isterim ama ne dinleyeceğimi bilmiyorum :KK43:
Defter tutmak çok güzel bir alışkanlık ben de çok severim ne güzel yapabiliyorsan yap paylaşırsın bizimle de.

Bazen temizlikte müzik de dinlerim çok severim ama bi süre sonra o da sıkıyor fayda verecek şeyler dinlemek daha iyi.
Bazen de boş boş durmak istiyor insan :confused:

Merrilymerrily Merrilymerrily dini sohbet neye ihtiyaç duyuyorsan onu dinlemeye çalış neyin eksikliğini hissediyorsan yani.

En çok ihtiyacımız olan bu zamanlarda imanı kuvvetlendirmek bununla ilgili olur.
Çok hatalar yapıyoruz tövbeyle ilgili olur.
İnsanın ihtiyacı oldumu kulağıyla dinler gibi olur ama direk kalbine akar

Defter tutmak çok güzel bir alışkanlık ben de çok severim ne güzel yapabiliyorsan yap paylaşırsın bizimle de.

Bazen temizlikte müzik de dinlerim çok severim ama bi süre sonra o da sıkıyor fayda verecek şeyler dinlemek daha iyi.
Bazen de boş boş durmak istiyor insan :confused:
Ben yaşlandım galiba ya müzik dinleyemiyorum eskisi gibi eskiden yabancı müzik çok dinlerdim dinleyemiyorum pop dinleyemiyorum sözsüz müziklere yöneldim
Paylaşırım tabi ama yazım çekirge yazısı gibi bazen yazdıklarımı kendim bile okuyamıyorum 😀😀😀
Bir de bebişe defter tutuyorum önemli gelişmelerin hepsini yazıyorum işte bugün göbek bağın düştü bugün ilk kez güldün, döndün, boyun bu kadar oldu kilon bu kadar oldu
Bugün böyle yaptık vs diye ileride ona vermeyi düşünüyorum hediye olarak 😍

Merrilymerrily Merrilymerrily dini sohbet neye ihtiyaç duyuyorsan onu dinlemeye çalış neyin eksikliğini hissediyorsan yani.

En çok ihtiyacımız olan bu zamanlarda imanı kuvvetlendirmek bununla ilgili olur.
Çok hatalar yapıyoruz tövbeyle ilgili olur.
İnsanın ihtiyacı oldumu kulağıyla dinler gibi olur ama direk kalbine akar
Benim din konusunda sorunum şu şekilde annem babamdan çok iyi bir din eğitimi alamadım başlı başına sureler, kuran okumayı öğrenemedim, çoğu şeyde eksiğim o yüzden nereden başlayacağımı bilmiyorum
Hz. Aişe'nin. Ve Hz Muhammed'in hayatını anlatan kitap aldım onlarla başlamayı düşünüyorum

Ben yaşlandım galiba ya müzik dinleyemiyorum eskisi gibi eskiden yabancı müzik çok dinlerdim dinleyemiyorum pop dinleyemiyorum sözsüz müziklere yöneldim
Paylaşırım tabi ama yazım çekirge yazısı gibi bazen yazdıklarımı kendim bile okuyamıyorum 😀😀😀
Bir de bebişe defter tutuyorum önemli gelişmelerin hepsini yazıyorum işte bugün göbek bağın düştü bugün ilk kez güldün, döndün, boyun bu kadar oldu kilon bu kadar oldu
Bugün böyle yaptık vs diye ileride ona vermeyi düşünüyorum hediye olarak 😍

Küçük bebek olduğu için sese hassasiyet var evde müzik dinleyemezsin zaten normal.
Ne güzel bir hediye 🪷

Benim din konusunda sorunum şu şekilde annem babamdan çok iyi bir din eğitimi alamadım başlı başına sureler, kuran okumayı öğrenemedim, çoğu şeyde eksiğim o yüzden nereden başlayacağımı bilmiyorum
Hz. Aişe'nin. Ve Hz Muhammed'in hayatını anlatan kitap aldım onlarla başlamayı düşünüyorum

Allah en doğru şekilde öğrenmeyi nasip etsin. İsteğinin olması zaten ne kadar güzel.

Her şeyin başı iman sonra ibadetler.

Günlük yaşantı da lazım olacak fıkhi bilgiler vs artık çok kolay ulaşılabiliyor.

Sorduğun için teşekkür ederim :KK60:

Kışlık hazırlığına başladık annemin müstakil evine geldik kızım da hasta sizleri okuyamadım herkes iyidir insallah💝
Kolay gelsin canım bereketli olsun
Cuma saati Rabbim kızına acil şifalar versin 🤲🏻

Annemin eski dolabi ariza vermis dolap çözülmüş icindekiler kötü olmus o koku nasıl geçer 🤕
Canım mangal kömürü koy bi küçük tabakla. Tabağı da mümkünse her gün değiştir. En etkilisi bu.
Sorduğun için teşekkür ederim :KK60:

Kışlık hazırlığına başladık annemin müstakil evine geldik kızım da hasta sizleri okuyamadım herkes iyidir insallah💝
Geçmiş olsun canım

X