Düzenli Evimiz & Hayatımız

Etmek zorundalar canımızı mı verelim napalım hepimizin bi güç sınırı var sıkma kendini şimdiden insan bir şeyden endişe ettikçe hızlı bir şekilde güçsüzleşir.

YAparım Allahın izniyle de hiç kafanı karıştırma.

Boya yapılıp da dağılmayan karışmayan ev yok normal bunlar.
Sonucu mis gibi tertemiz ama 🪷
Eder normalde sağolsun kendi aşırı.titiz ama tartışma vs de yüzüme vurursa diye korkuyorum zamanında çok şeyler yaşadım herşeye temkinli yaklaşıyorum
Haklısın düşünmek çözüm değil

Eder normalde sağolsun kendi aşırı.titiz ama tartışma vs de yüzüme vurursa diye korkuyorum zamanında çok şeyler yaşadım herşeye temkinli yaklaşıyorum

Anlıyorum inan ama şunu düşün yüze vurulacak bir şey yapmadın bunu yaparsa ki yapan bütün erkeklerin kendi rezilliği.

Sen evini gücün yettiğince zaten temizleyeceksin yapamadığın sınırı zorladığın yerde duracaksın.
Laf olmasın diye bitirmeye çalışırsan daha çok iş beklenir.
Kimseye yaranamazsın zaten amacımız bu olmamalı.
Ben emeğimi verip belimi boynumu ağrıtıyorsam kimse bunun lafını edemez edecek olan önce bi belini ağrıtsın eşit olsun benle sonra konuşsun.

Sen sıkma canını Allah büyük

Anlıyorum inan ama şunu düşün yüze vurulacak bir şey yapmadın bunu yaparsa ki yapan bütün erkeklerin kendi rezilliği.

Sen evini gücün yettiğince zaten temizleyeceksin yapamadığın sınırı zorladığın yerde duracaksın.
Laf olmasın diye bitirmeye çalışırsan daha çok iş beklenir.
Kimseye yaranamazsın zaten amacımız bu olmamalı.
Ben emeğimi verip belimi boynumu ağrıtıyorsam kimse bunun lafını edemez edecek olan önce bi belini ağrıtsın eşit olsun benle sonra konuşsun.

Sen sıkma canını Allah büyük
Teşekkürler Rabb'im razı olsun

Niye yüzüne vurucakmış o ev ikinizinde, sana lütfetmiş olmuyo, birlikte yaşadığınız evi birlikte temizlemiş olucaksınız, neden hep kadınlar her şeye mecbur ya 🥺

Niye yüzüne vurucakmış o ev ikinizinde, sana lütfetmiş olmuyo, birlikte yaşadığınız evi birlikte temizlemiş olucaksınız, neden hep kadınlar her şeye mecbur ya 🥺
Vurur mu bilmiyorum dediğim gibi zamanında yaşadığım şeylerden ötürü temkinli yaklaşıyorum herkese

Günaydın 🩵
Mutlu pazarlar ☘️

6dcfd696fedb757fc56be328d92b9904.jpg

X