Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay maşAllah ne güzel. Keşke benim de mutfağım bitmiş olsaydı 🫣
O zaman tam 2 de kalkalım 1 saat yaparız 🥹
Saat 3 oldu 😃😃
Yatak odası süpürdüm sildim tozları aldım✅
Kiler odasını süpürdum topladım✅
İki sepet çamaşır katladim yerleştirdim ✅
O esnada kaç kere su içmeye gttim saymadım 😃😃 zamanımı aldı bile diyeblrm hava acayipp sicakk 🥵🥵
Ve bir saat bitti banyo kaldı 😂😂 şimdi onu yikayacam sonra çocukları alıp markete gdcm donustede uyumayi düşünüyorm

ikidir pikniğe niyetlendik.
birinde mayıs ayında gittik..
Bütün banklar dolmuştu . Bi tane boş yoktu Evden erken çıkamadık biraz ondandır .
Hiç yer bulamadık.
Mecbur yere savan falan açkı açtık.
öyle oturduk.
Tabi bardak tabak yiyecek koymada maceralıydı.
iki üç saat oturabildik.
Çayı da içip kalktık en son

Diğerinde de kurban bayramından sonra
Bizim bahçede bir pazar günü yapmak istedik.
İlkin hava normaldi.
Sonra ikindi vakti fırtına rüzgar çıktı.
Kamelyada kaldık..
Eşyaları hemen toplayamadık.
Bi süre durmasını bekledik..
durunca kaçtık eve.
Eşim geri o kebabı havanın düzeldiği bi gün yaptı.
macera .
:KK71::rolleyes:

Kendi masa sandalyen olacak seda o zaman özgürsün her yerde oturursun masalar doluysa dert etmezsin en güzeli
Evet biliyorum şu yeni çıkan kamp sandalyeleri açılıp kapananlar .
Ondan kaynanam ve görümcem aldıda.
Ben kendim ayrı almadım.
Eşim pikniğe zaten senede bi defa gidersek gidiyoruz gerek yok demişti.
😀😃

Bu tarz şeyler arada sırada olur illaki üyelik girişinde kimseye tc sorulmuyor sonuçta.

Ama bunun bizim konuyla alakası yok konu aktif olunca falan demiştiniz o yüzden yazdım tek buraya yazmıyorsunuzdur.

Konu 5 senedir hep aktif 250 bin mesajı var nerdeyse en çok mesaj yazanlardan biriyim hiç böyle bir şeye denk gelmedim geleni de görmedim.
ben burda bir imada bulunmadım

emınım aktıftır hep, belkı dun ekstra cok yazısma oldu ya da dıkkatınımı cektı bılemedım ve bır yorumda bulundum

kaldı kı 3 sene boyunca sureklı dıyet gurubunda yazıstım, sonrasında bır cok farklı grupta... benım de daha once basıma gelmedı yanı.

evet tek buraya yazmıyorum, gelın kaynana konusu oluyor yorum yapıyorum, hayvan hakları vs

ama burda aktıf ve duzenlı paylasım oldugundan bunu demek ıstedım aslında

hanımlar ben haftasonu gırmıyorum bılıyorsunuz, kendınıze cok ıyı bakın

ben bol yurumelı ve hareketlı ve bıraz da kafa dagıtmalı bır haftasonu gecırecegım cıdden ıyı gelecek bana.

aksam yemegı, esımı yola hazırlama derken yogun gecer aksamım. onlar gıdınce de fılm keyfı yaparım mınnosum da dızlerımde.

pazartesı gorusuruz, o zamana kadar saglıcakla kalın, 5 den once cıkacagım tırnak ıcın. amele hayatımdan bıraz cıkmıs olmanın keyfı ıle :))) sıze de guzel bır haftasonu dılıyorum

Eklentiler

• IMG_8110.jpeg
    IMG_8110.jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 14
X