Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eklentiler

• kk.jpg
    kk.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 28
ben ilk kez bu sene kardeşimin dugununde yaptırdıgım seye devam edecegım

kalıcı oje :)

randevum var , bıraz erken cıkıp onu halledecegım, yarın kuafor, sonra kardesımle kahve... ohh miss

kaynanam ve esım, aksam agva ya gıdecekler, hem 40 sene doyamadılar bırbırlerıne, doysunlar hem de bır hafta tatıldeyken, oglum yok dıye depresyona gırmemıs olur

bunları saka demıyorum valla :))))

esımın ve onun ahcısı gbı hıssetmedıgım, evımın teras katında oturdugu ıcın her gurultusunu duymadıgım, onun gurultusu ıle uyanmadıgım bır haftasonu bıle harıka olacak bu haftasonu :)))

yemek, kahvaltı bırsey dusunmeden bekar gıbı takılmak, ıslerımı halletmek, ayaklarımı uzatıp arka arkaya fılm ızlemek... ev ıslerımı hallederım, zamanım olursa babama gıdıp hatta bır temızlık yaparım ona ... misss... gıderken yemek de gotururum...

haftaya zaten tatıl, sonrakı hafta donecegız derken agvaya gıtmekten de uzak durmus oluyorum buaralar. 2 hafta gıtmedım gecen hafta bır gun gıttım bır ıse el atmadım bu haftalarda da gıtmeyecegım ıcın, evde onunla boya yapan fılızi, arasın da bulsun valla... :))))

dun karaları bagladım ama kendımı desarj etmeyı buldum , bugun sabahtan guzel makyaj da yaptım hazırlandım guzelce.

enerjım, sıze de gıtsın dun cok hakkınıza gırdım valla

Ah sormaa hakini yiyemem kisitlamaz kendime ne harcarsam hesap sormaz asla yani varsa lafı olmaz ama misal ev tasincak ha bir klimayı soktun yeni eve taşıdın ha iki ne fark eder tüm ev tasincak soncuta böyle takıntıları varrr

valla benımkı her konuda pıntıdır sadece eve yıyecek alma konusunda alma alma derım asırı alır hatta .

bır de borc yapalım, arsa alalım desem hayır demez

onun dısında her konuda pıntıdır

kusura bakma , gec gordum

yemekteydım gormedım mesahları

ekte yazısmayı da gonderyım
Bu tarz şeyler arada sırada olur illaki üyelik girişinde kimseye tc sorulmuyor sonuçta.

Ama bunun bizim konuyla alakası yok konu aktif olunca falan demiştiniz o yüzden yazdım tek buraya yazmıyorsunuzdur.

Konu 5 senedir hep aktif 250 bin mesajı var nerdeyse en çok mesaj yazanlardan biriyim hiç böyle bir şeye denk gelmedim geleni de görmedim.

valla benımkı her konuda pıntıdır sadece eve yıyecek alma konusunda alma alma derım asırı alır hatta .

bır de borc yapalım, arsa alalım desem hayır demez

onun dısında her konuda pıntıdır
Rabim degistirsin huyunu ne desem bilemedim

X