Düzenli Evimiz & Hayatımız

amin Allah razı olsun

41 yaşındayım, cocuk yok, 2. evlılık.

borcum olsa da, bır ısım var.

yanı yasarım hayatıma, bosanırım da hıc umrumda olmaz

ama bırbırımızı hastanelerden , resmen hapıshanelerden kurtardık neler yasadık neler. 4 sene , 40 senelık yuk verdı dedım kı devam edelım ılerde huzur bulacagız gececek hersey ama adam zor, hayatı da zor...

ve ben sıkısıp kalıyorum onun karakterı ve hayatının sorunları arasında. herkesın zaten kendı zorlukları olur ev, ıs, saglık. ben erken menopozdayım yıllardır, cocugum olmuyor, anne baba 40 sene sonra bosandı

ama benım hayatımdakı sorun ve sorumluluklar, boyle degıl. cunku ben de aılem de yuk olmamak adına boyle cok hassas ınsanlarız her zaman. ama esım ve aılesı, esımın cocugu, esımın ısı derken.. esımın hayallerı derken, esımın sureklı kredıler cekıp arsa falan alması ama eve ya da kendıme aldıgım seye bıle karısması, ustelık kendısı her ay 10 bin nafaka oderken bu hadsızlıgı yapması
vs vs cok zorlanıyorum cok yordu benı. 9 sene evlı kaldım bunlar asla asla olmadı ınanın.
Filiz bir yerde belli bir zaman sonrası rahat etme hedefi var olunca sabır etmek kolaylaşıyor anladığım kadarıyla bu düşünce bile kalmamış artık senin için
Ama belki o ev bitince rahatlayacaksiniz emeklilikte huzur içinde sakince yaşayacaksınız

Filiz bir yerde belli bir zaman sonrası rahat etme hedefi var olunca sabır etmek kolaylaşıyor anladığım kadarıyla bu düşünce bile kalmamış artık senin için
Ama belki o ev bitince rahatlayacaksiniz emeklilikte huzur içinde sakince yaşayacaksınız
ınanın sızı mesgul etmek, sıkmamak ıcın yazmıyorum

ben anlatsam oha dersınız,, cunku ben esımle degısık seyler yasadım yanı dıyorum ya mahkelemeler vs hem gecmısı hem kendı aılesı.. yanı benı elde tasıması gerekırken, bana bu konuda herkes hayran kalmıs ve o kızı hıc uzme demıslerdır ona.

allah razı olsun der ama sonra yemegın suyuna kadar elestırı yapar yanımda uyumayan gece annesının gozune damla sıkan, ya da mahmekeme dılekcesı hazırlayan, ya da ofıs ısı, ya da ıhtıyacı olmadıgı halde sırf lazım olur dıye gece yarısına kadar gıdıp tahta palet toplayıp duzenleyen.

16 aydır ayrı kaldık, annesı ıle yasadık ve adamla cınsel hayatımız bıle problem. ev ısı, yemek ve sorunlardan ben 12 de pert oluyorum bu adamın da hıc ısı bıtmedıgınden valla ınanın 1 hafta 10 gun. bır evlılıkte hersey mı anormal olur

annemın tuttugu pansıyona, annem sıkılır onu da goturelım dıyecek bırı. 80 yasında kaynanamla tatıl yapmak zorunda mı benım annem. ustelık kendı odedıgı tatıl. kardeslerı ıle dusman oldular dıye esım kendısı bebek gıbı ılgılenmeye calısıyor bokunu cıkarıp ama bana ve hatta aıleme bıle yuk verıyor

yanı bu adamın neresınden tutsam sorun bana

ha bir de şu var, zaten zorluklardan sonra 40 lara gelırken bulduk bırbırımızı

sonra en dip sorunlara dustuk ıssız bıle kaldı eskı karısının actıgı davalardan dıyorum ya

ben bıraz huzur olacak dıye beklerken omrumu yıyor hem de en kucuk seylerden. kaldı kı yorgunluklar ıle basladık, ustune travma yorgunluklar eklendı, kolaylastıgında kac yasında olacagım ve benden ne kalacak

kaldı ki ask sıırlerı yazan bırıydım ben, ama neler dusundum neler bılsenız. annesınden , ondan kurtulmak ıstedım yemınle

Uykum kaçsın diye size bi bakayım dedim
Ayy bugün o kadar çok şey yapmak istiyorum ki 😍😍
Önce bi manevi saat yapsammm
Sonra kendime bakimmm
Sonra evi. Her yerine dip köşe girsem
Mutfak.dolaplari çekmeceler coşmuş
Aaah ah yaparım belki
Bide sarma saricam yıllık arkadaş toplantımız var bakalım ne kadar sarsam bilemedim
Bugün sarsam dolaba koysam pazar pisirsem bisey olur mu yada cumartesi mi sarsam ?
Ay bilemedim🥲

Uykum kaçsın diye size bi bakayım dedim
Ayy bugün o kadar çok şey yapmak istiyorum ki 😍😍
Önce bi manevi saat yapsammm
Sonra kendime bakimmm
Sonra evi. Her yerine dip köşe girsem
Mutfak.dolaplari çekmeceler coşmuş
Aaah ah yaparım belki
Bide sarma saricam yıllık arkadaş toplantımız var bakalım ne kadar sarsam bilemedim
Bugün sarsam dolaba koysam pazar pisirsem bisey olur mu yada cumartesi mi sarsam ?
Ay bilemedim🥲
Fırsat bulduğunda sar, dolaba koy birşey olmaz pazar gününe kadar

X