Düzenli Evimiz & Hayatımız

ıs cıkısı dun kasaba ugradım, bırseyler aldım ve kasaptaki abiye hemen sordum yıne deri vs var mı dıye. paket yaptı, hepsını eve gırmeden kedıcıklere dagıttım, huzurla gırdım eve.

benım minnoşa yaş mama aldım, buaralar gıdıp alamamıstım, uzakta market dıye. dun hastaneden cıkınca almıstım sabah.

neyse sonra da onu mutlu ettım

benım bu mınnos kalbım bu kadar kolayken, nasıl bu kadar uzen ınsanlar ıle dolu hayatım anlamıyorum :KK43:((

kendımı de sabah guzel bır dus, ofise erken gelıs, sınava hazırlık, prebıyotıkler ıle kahvaltı yapma ıle odullendırıyorum :)))

Biri uzanmak mi dedi kim dedi neden dedi niye dedi 😡😡

Uzanmak nasıl bir şey 🙄

Hanı oturuyorsun da ayaklarını uzatıyorsun o mu yoksa basını yastığa koyuyorsun o omu🙄🙄

uzanmak ne bacılar🙄🙄

Kim dediyse hemen kellesi vurula😡😡

sanırım babanız rahatsız

cok gecmıs olsun, Allah siz de kolaylıklar versin sevabınız bol olsun

Ev işlerine yardımcı al bari kuzum

Bahçede bir şekilde oluyor kuzum dün kız kardeşim temizledi evi gelen giden bahçede oturuyor allahtan yaz mevsimi ama kışın biraz zir olucak sanırım o zaman yardımcı olur inşallah herşey yoluna girer ona da gerek kalmaz efserim

O kendini biliyor 🤣🤣🤣
Uzanıyorum yazdı ve kaçtı hemde hafta sonu tatile gidiyor :63: Pinhan Pinhan :rolleyes:

Oooooo o zaman giyotini hak etti 🤣🤣🤣 Pinhan Pinhan

ıs cıkısı dun kasaba ugradım, bırseyler aldım ve kasaptaki abiye hemen sordum yıne deri vs var mı dıye. paket yaptı, hepsını eve gırmeden kedıcıklere dagıttım, huzurla gırdım eve.

benım minnoşa yaş mama aldım, buaralar gıdıp alamamıstım, uzakta market dıye. dun hastaneden cıkınca almıstım sabah.

neyse sonra da onu mutlu ettım

benım bu mınnos kalbım bu kadar kolayken, nasıl bu kadar uzen ınsanlar ıle dolu hayatım anlamıyorum :KK43:((

kendımı de sabah guzel bır dus, ofise erken gelıs, sınava hazırlık, prebıyotıkler ıle kahvaltı yapma ıle odullendırıyorum :)))
Allah eşine hidayet versin, ıslah etsin senin kıymetini, eş kıymetini göstersin.
Zorlanıyorsun besbelli....
İnşallah daha mutlu olmayı başarabilirsiniz.
Olmazsa da hayırlısı, başka yollar yürümek vardır nasipte, o da hayırlısı....
Allah iyi etsin, herkesin yuvasına huzur bereket sağlık versin 🤲🏼

Bahçede bir şekilde oluyor kuzum dün kız kardeşim temizledi evi gelen giden bahçede oturuyor allahtan yaz mevsimi ama kışın biraz zir olucak sanırım o zaman yardımcı olur inşallah herşey yoluna girer ona da gerek kalmaz efserim

O kendini biliyor 🤣🤣🤣

Oooooo o zaman giyotini hak etti 🤣🤣🤣 Pinhan Pinhan
Fazla yorma kendini kuzum :KK74:fırsat buldukca dinlen 😘

Ben dedim Pariş.
Tanımın doğru, ne demek olduğunu biliyorsun, pratikte de uygularsan sorun kalmıcak😆

Oyy çok yoruldun çok yıprandın.
Ama babacığın sağ salim evine geldi, buna değer.
Allah şifasını tamamen versin.
Şöyle karşılıklı uzanın keyifle 🤲🏼🫶🏼

hahaha tanım doğru fakat uygulama sıfır 🤣

Rabbim zorluğun dsonunda bir kolaylık verecek bugünler geçicek canım inşallah Rabbim ağır imtihanlar vermesin 🤲🤲

Beterin beteri var yasatmasin verdiklerine güç versin kuvvet versin
🤲🤲
Yarın annemin fizik bitiyor babamın başlıyor

Bende bir gün saat 11 de ya ben yatiyorum ne çeneniz var sizin diyeceğim 👍👍👍🤣🤣

Bana daha misafir gelmez nasılsa diye dün kıyafetleri çıkardımdı biraz ayarladımdı.
Akşam misafir gelmek istedi 😆😆😆
Lakiiin bu sabah geri vazgeçtiler, çocukları rahatsızlanmış biraz, bulaşmasın vs diye.
O yüzden yatıverdim kızlar kızlar.
Gözünüz kalmasın.
Çok da matah bişey değil uzanmak :KK51::KK55:

:KK70:

Şimdi kalkınca yapacaklarımı düşünüp yapmak istemediğimden dolayı yatıyorum.
:olamaz:

X