Düzenli Evimiz & Hayatımız

amin Allah razı olsun

41 yaşındayım, cocuk yok, 2. evlılık.

borcum olsa da, bır ısım var.

yanı yasarım hayatıma, bosanırım da hıc umrumda olmaz

ama bırbırımızı hastanelerden , resmen hapıshanelerden kurtardık neler yasadık neler. 4 sene , 40 senelık yuk verdı dedım kı devam edelım ılerde huzur bulacagız gececek hersey ama adam zor, hayatı da zor...

ve ben sıkısıp kalıyorum onun karakterı ve hayatının sorunları arasında. herkesın zaten kendı zorlukları olur ev, ıs, saglık. ben erken menopozdayım yıllardır, cocugum olmuyor, anne baba 40 sene sonra bosandı

ama benım hayatımdakı sorun ve sorumluluklar, boyle degıl. cunku ben de aılem de yuk olmamak adına boyle cok hassas ınsanlarız her zaman. ama esım ve aılesı, esımın cocugu, esımın ısı derken.. esımın hayallerı derken, esımın sureklı kredıler cekıp arsa falan alması ama eve ya da kendıme aldıgım seye bıle karısması, ustelık kendısı her ay 10 bin nafaka oderken bu hadsızlıgı yapması
vs vs cok zorlanıyorum cok yordu benı. 9 sene evlı kaldım bunlar asla asla olmadı ınanın.

Ne zaneetmsinler ki
Kültür desen var
Matematik desen var
Fizik kanunları desen var
Muhasebe desen var
Aşcısı var
Temizlikcisı var
Çocuk gelişim var
Örgü dantel el işi var
Puf noktası var
Piskolojik destek var
Diyetisyen var
Aktar baharatcı var
Artarnetif tıp var
Yatan uzunan oturanda var oğlu var anlıyacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…