Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gitme canım istersen üşütmüş olabilirsin başka bir durum yoksa şeker vs de olabilir illaki
Zaten grip ertesiyim belkide ondan duzelemedim ama geldim yaa şuan spordayim🫠 şimdi daha iyiyim elhamdülillah 🌸
:anneadayı: hamile olmayasın gönül :emir_bebek:
Yok abla grip yorgunluğu aslında geçti ama halsizlik kaldı ustimde heralde ☹️🥲 ama şimdi iyiyim çim şükür yürüyorum 🙃

ya adamla erkek gıbı tadılat calısıyorum yeme ıcme kahveye kadar yanındayım agvada.

dıs tıcaret uzmanıyım ben, plazada calısıyorum ama bunları yapoıyorum

annemle ya da tek basıma kıslık yapıyorum

evımın her ısını kendım yapıyorum, ustune cesıt cesıt yemek falan ustelık kendım yıyemıyorum ben, amelıyatlıyım yemesem aramam. mıdem kucucuk doyuyorum hemen zaten.

tum maasım ortada, onun nafakası bıle var ekstra.

annesıne benım sayemde ıyı bakıyor yeme ıcme

evımı bölmusum annesı ıle ortak kullanmak zorunda kalmısım, kıracılar cıkmıyor annesı eve yerlesemıyor evlendıgımızde de bırlıkteydık 3 sene.

yanı daha neler neler, ben olmasam annesı coktan olmustu komaya gırıp, esım de cıdden hapısteydı ama nankorluk var heryerden baksan...

maddı manevı nerden baksan.

ben olaylara sınırlenıp uzulup ondan soguyup zaman zaman bosanmayı dusunup zaman zaman toparlayıp ve allaha havale edıp kolaylık dıleyıp kendıme ve aıleme sevap olarak dusunmeye calısıp, yoluma bakıyorum yoksa calısan esı, gecen yemek yapmıs adam cacıgına kadar yıyor ama bunun tuzu az olmus dıyor karnıyarık yapsan da .

bok ye derler de aferdesınız , Allah bildiği gibi yapsın durumu bendeki.
Canım yanlış anlama lütfen ama neden kendini bu kadar ezdiriyorsun?
Tamam sevap hepimize lazım ama bu düşünceyle kendini çok yıpratıyorsun.

ya adamla erkek gıbı tadılat calısıyorum yeme ıcme kahveye kadar yanındayım agvada.

dıs tıcaret uzmanıyım ben, plazada calısıyorum ama bunları yapoıyorum

annemle ya da tek basıma kıslık yapıyorum

evımın her ısını kendım yapıyorum, ustune cesıt cesıt yemek falan ustelık kendım yıyemıyorum ben, amelıyatlıyım yemesem aramam. mıdem kucucuk doyuyorum hemen zaten.

tum maasım ortada, onun nafakası bıle var ekstra.

annesıne benım sayemde ıyı bakıyor yeme ıcme

evımı bölmusum annesı ıle ortak kullanmak zorunda kalmısım, kıracılar cıkmıyor annesı eve yerlesemıyor evlendıgımızde de bırlıkteydık 3 sene.

yanı daha neler neler, ben olmasam annesı coktan olmustu komaya gırıp, esım de cıdden hapısteydı ama nankorluk var heryerden baksan...

maddı manevı nerden baksan.

ben olaylara sınırlenıp uzulup ondan soguyup zaman zaman bosanmayı dusunup zaman zaman toparlayıp ve allaha havale edıp kolaylık dıleyıp kendıme ve aıleme sevap olarak dusunmeye calısıp, yoluma bakıyorum yoksa calısan esı, gecen yemek yapmıs adam cacıgına kadar yıyor ama bunun tuzu az olmus dıyor karnıyarık yapsan da .

bok ye derler de aferdesınız , Allah bildiği gibi yapsın durumu bendeki.
Bende 20 yılı geçti çalışıyorum hiç bi zaman evimi yemeksiz bırakmam hastada olsam, hazır bişe sokmam evime yoğurdumu mayalarım, turşular reçeller yaparım hafta sonları hamur işleri seviyolar diye pazar, market her şey benim üstümde evdeki işlerde tabiki ama sorsan ben ne yapıyorumki bende bazen diyorumki eşime ben sana bi numara fazlayım beni taşıyamıyosun her anlamda kızarsada kızsın 😃

Merhabalar arkadaşlar ben çok gerginim belirli bir sebebi yok ama hem doluyum hemde ağlamaklı yani normal rutin hayatım geçirdiğim operasyon süreci biraz yıprattı beni ama öyle hemen karalar bağlayan biri değilim yada olmak istemiyorum aslında içindekileri nasıl ifade etsem bilmiyorum kendimi ifade edemiyorum hiç tanımadığım bir kere gördüğüm insanların etkisinde kalıyorum cokk uzunca süre özelikle acı bir olay varsa en az onlar kadar üzülüyor takıyorum bu normalmi ne biliyim hayatta iken hiç görmedigim uzaktan tanıdıkalr misal vefat edince foto filan atılır ya rüyama kadar gelir bu normal mi yani kısaca bunları düşünmek istemiyorum bilmiyorum anlatabildim mi 😔

Bugün sabah yine erken başlamıştı günüm...
7 buçukta uyandım..
8 de kahvaltı hazırladım yedik.
Balkonu topladım..
Çamaşır yıkadım serdim..
yerleri süpürdüm.
Bulaşık makinesini boşalttım.
mermeri topladım.
poğaça ve kakaolu kek yaptım. Yarın anneme götürcem .
duşa girdim serinledim.
bi süre dinlendim
En son akşam yemeklerini hazırladım.
Saat 6 da kaynana aradı eşimin yanına gtceklermiş arabayla sende gel dedi.
Giyindim gittim.
Şoktan bi şeyler seçtim lazım olanları
Eve ekmek te aldık.
Döndük eve yemeği erken yedik. Balkonda
Masayı topladım..
Kirli bulaşıkları makineye dizdim.
Çay yaptım şimdi içiyoruz.

:KK3:

Selamlar kizlarr🌸🎈🌸🎈

İkindi yemeği yaptıktan sonra çorba ve pilav da yaptım✅
Buzdolabini hızlıca düzenledim✅
Kendim ayak üstü çok az yemek yedim✅
Hemen sofrayı hazırladım✅
Salata yaptım✅
Eşim geldi ben çıktım✅
Az da olsa spor yaptım toplam da yarım saat kadar sürdü✅
Eve geldim az bise kendime dinlendim 😄
Mutfağı toplamak hiç içimden gelmedi🫠 ama bu sefer biriktirme dedim kendime🥲
Ve önce yemekleri küçük tencerelere alıp dolaba kaldirdim✅
Sonra bulaşık m boşalttım yerleştirdim✅
Kirlileri doldurdum✅
Tepsi ve birkaç parça elimde yıkadım✅
Tezgah ocak sildim✅
Eşim çayı demledi✅
Bi posta çamaşır kataldim yerleştirdim✅
Namaz kıldık✅
Yıkanan temizlik bezlerini de astim ✅
Simdi çay içiyorum ✅
Birazdan oğlumu uyutucam inşallah 😊

Merhabalar arkadaşlar ben çok gerginim belirli bir sebebi yok ama hem doluyum hemde ağlamaklı yani normal rutin hayatım geçirdiğim operasyon süreci biraz yıprattı beni ama öyle hemen karalar bağlayan biri değilim yada olmak istemiyorum aslında içindekileri nasıl ifade etsem bilmiyorum kendimi ifade edemiyorum hiç tanımadığım bir kere gördüğüm insanların etkisinde kalıyorum cokk uzunca süre özelikle acı bir olay varsa en az onlar kadar üzülüyor takıyorum bu normalmi ne biliyim hayatta iken hiç görmedigim uzaktan tanıdıkalr misal vefat edince foto filan atılır ya rüyama kadar gelir bu normal mi yani kısaca bunları düşünmek istemiyorum bilmiyorum anlatabildim mi 😔
Bunlar hep çok empati kurmaktan 🙁 Ama son zamanlarda oluyorsa tetikleyen bişey vardır .

Günaydın hayırlı sabahlar 🍉

IMG-20240806-WA0005.jpg

Bende 20 yılı geçti çalışıyorum hiç bi zaman evimi yemeksiz bırakmam hastada olsam, hazır bişe sokmam evime yoğurdumu mayalarım, turşular reçeller yaparım hafta sonları hamur işleri seviyolar diye pazar, market her şey benim üstümde evdeki işlerde tabiki ama sorsan ben ne yapıyorumki bende bazen diyorumki eşime ben sana bi numara fazlayım beni taşıyamıyosun her anlamda kızarsada kızsın 😃
Ablacım yapma daha bak belin rahatsız yaptığın yeter beğenmeyen az yesin

Bunlar hep çok empati kurmaktan 🙁 Ama son zamanlarda oluyorsa tetikleyen bişey vardır .
İnsan beyni pisikoljisi bilinç altı o kadarrr derinnn bir yerkii özelikle şu bilinç altı denilen yer pamuk ipliği misali ben şunu farkettim geçen sene bu ay içinde bir tanidigimin kızı vefat etti üzücü bir kaza sonucu gerçekten zaman döngüsü tetiklemis beni bazen düşünmek istemiyorum beynimi susturamiyorum e tabi günlük hayat karmaşası çocuklar eş ev derken insanız yahu bazen salmak lazimmiş oda pek mümkün değil bilmiyorum ama geçecek eminim kafamı dagitmam lazım 😃

X