Düzenli Evimiz & Hayatımız

eşin nereliydi yoksa odamı ordu lu

Eşim kahvaltı bekliyor onu hazırlıyorum canim benim evi bir görsen eşim bu hafta gündüz evde oluyor kendimde rahatsızım işler birikti de birikti
Benim de evi kötü durumda
Bakalım şimdi de bi telefon görüşmesi yaptım anca baslicam buçukta başlıyım dedim

oğlum, kızım derken :))))

yaş kaç ?

ben 41... 25 de evlendım ılk , cocuk olmadı. ıkıncı de 38 e gırerken evlendım zaten.
daha öncede yazmıştım ama unuttun herhalde ben 50 yaşındayım canım ,
16 yaşında evlendim acelem vardı herhalde oğlum 33 kızım 28 yaşında evli 1,5 yaşındada canımın içi torunum var

Dün dışardaki haledeceğim işi sabah halletim eve geldim
Bir çay molası arakasından toplama düzenleme işlerine girişişeceğim
Gelen var mı
pro üye nedir

avantajı var mı ya da nasıl olunuyor

benım uyelık de cok eski ama yıllarca aktif kullanmadım 2012 sanırım ilk ama sonra 6-7 sene ara verdim rahat

Bi konuya dindarlar sapık olur yazmış biri . O konuya takıldım ya . Anlatamıyorum da
ne alaka ya

öyle yorum olamaz, dindar olup yakıstırmıyoruz ve ıclerınden abuk sabuk ınsanlar cıkıyor tamam

yanı bu ne perhiz ne lahana tursusu durumu derler ya ama dindarlar, sapık olur yorumu yapılamaz genelleme yapılmamalı

ben buna kızıyorum, alevıler dınsız, ataturkculer ıcer, dındarlar sapık... tanımadan bılmeden, bır etnık durum ya da sıyası durum ıle etıketleme sevmıyorum.

yok canım ya ne özürü biz burda nelerei unutuyoruz oo mesela burçları kim nerde oturuyodu kaç çocuk vardı
haklısın bir de rahat raht sohbet olmuyor kımımız cocukla ya da ev ısı yaparken ya da kımımız calısırken... dıkkat dagılıyor aslında yazısırken

Merhaba arkadaşlar,
Camasir makinemde küf Kokusu olustu daha yeni.
Eskisi 10 yıl kullandığım halde koku yapmamıştı.
Bu da aynı marka ama niye oldu anlamadım.
Var mı bu problemi yaşayan?
Ya da çözüm önerisi olan ?
Help please

Merhabalar
Hiç bilgim yok ama bi kazan temizliği yaptınız mı boş calistirsaniz belki geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…