Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bi konuya dindarlar sapık olur yazmış biri . O konuya takıldım ya . Anlatamıyorum da 🤦🏼‍♀️
Sapınlık ruhsal bir sorun her tür insanda olur bunu etiketlemenin anlamı yok onda olur bunda olmaz diye sorun çözülmez.
Bunu sorunu sorun bağlamında ele alırsak toplumsal iyleşmeyi çabuk sağlarız
Etiketlemekse sadece saçma bir ön yargı olur
Egolarını savaştıran 2 topluma ayrırız. çözüm mü pekki? tabiki değil

Merhaba arkadaşlar,
Camasir makinemde küf Kokusu olustu daha yeni.
Eskisi 10 yıl kullandığım halde koku yapmamıştı.
Bu da aynı marka ama niye oldu anlamadım.
Var mı bu problemi yaşayan?
Ya da çözüm önerisi olan ?
Help please 🥺
ilk defa duydum benim 3. makinem hiç olmadı çok şükür

Merhaba arkadaşlar,
Camasir makinemde küf Kokusu olustu daha yeni.
Eskisi 10 yıl kullandığım halde koku yapmamıştı.
Bu da aynı marka ama niye oldu anlamadım.
Var mı bu problemi yaşayan?
Ya da çözüm önerisi olan ?
Help please 🥺
Benim eski makinemde koku sorunu vardı bir sürü video izlemiştim
Ben sorunu yeni nesil makinelerin tasaruf adı altında yeterince kiri giderecek kadar su almıyora bağladım içinde biriken kir tortusu zamanla bakteri küf mantarına kokuya sebebiyet veriyor

Önce makinenin iç dış temizliğini yap bunun için çok video var izle çok yöntem var

pro üye nedir

avantajı var mı ya da nasıl olunuyor

benım uyelık de cok eski ama yıllarca aktif kullanmadım 2012 sanırım ilk ama sonra 6-7 sene ara verdim rahat
Belli bir üçretle yada sitenin bazı üyelere hediye ettiği üyelik
Bu üyelik cevrim dışı içi olduğunuzu görünmezlği var
Sayfada kimler var onu görüyorsunuz
Ziyaretcileri görüyorsunuz
Eskiden pro üyelerine özel sayfaları vadı şimdi varmı bilmiyorum uzun zamandır burdan başka yere bakmıyorumda 🫠
Ben ilk girdiğim yıl almıştım bir hevvesle çokta gerekli değil

Benim eski makinemde koku sorunu vardı bir sürü video izlemiştim
Ben sorunu yeni nesil makinelerin tasaruf adı altında yeterince kiri giderecek kadar su almıyora bağladım içinde biriken kir tortusu zamanla bakteri küf mantarına kokuya sebebiyet veriyor

Önce makinenin iç dış temizliğini yap bunun için çok video var izle çok yöntem var
aynen efser çok az suyla yıkıyolar çamaşırları, bi akrabam var beyazları temiz çıkmıyo diye ilave su koymaya başlamış makinesine daha temiz oldu diyodu

Belli bir üçretle yada sitenin bazı üyelere hediye ettiği üyelik
Bu üyelik cevrim dışı içi olduğunuzu görünmezlği var
Sayfada kimler var onu görüyorsunuz
Ziyaretcileri görüyorsunuz
Eskiden pro üyelerine özel sayfaları vadı şimdi varmı bilmiyorum uzun zamandır burdan başka yere bakmıyorumda 🫠
Ben ilk girdiğim yıl almıştım bir hevvesle çokta gerekli değil
anladım

bana geçen bgeni gibi bir hediye geldi sanırım, onu farkettim sadece

bir de ürün denemek için adres istendi.

Tasaruf şart anlıyorumda çıkan kiri tortuyu görünce makine resmen çamurun içinde yıkıyor
Geçen yazdım buraya makinenin kendisi su artıma yapsa durlama suyunu artısa sonraki çamaşırın ilk yıkama suyu olsa daha temiz ve daha çok tasaruf edeceğiz

bizim burdada formenler var kastamonu cideli iyi insanlar, ama biraz kabalar odunlar bi kadına nasıl davranılacağını pek bilmiyolar he bana bi yanlışları yok ama karadeniz erkekleri genelde böyle gördüğüm kadarıyla :KK14:

benim uzun zaman sonra işyerinde tek samimi oldugum kişi de cideli bir ablamız. çok candır cok severım

o bıle dıyor kı bızım memleketın kadını cok fenadır, erkegı de valla demeyım de biraz öküz der...

benim uzun zaman sonra işyerinde tek samimi oldugum kişi de cideli bir ablamız. çok candır cok severım

o bıle dıyor kı bızım memleketın kadını cok fenadır, erkegı de valla demeyım de biraz öküz der...
bende dicektim de öküzlere ayıp olmasın diye yazmadım :KK45: bu seferde odun dedim ağaçlara ayıp oldu ama :bicak:

bende dicektim de öküzlere ayıp olmasın diye yazmadım :KK45: bu seferde odun dedim ağaçlara ayıp oldu ama :bicak:
onlar en büyük ayıbı yapıyor

ya kaynanam benım odamın kapısını yumruklamıs bırı. 6 cocuk evlendır 80 yasına gel sonra nıye uyuyorsunuz, ben sıkıldım de..

esım desen, kendıne aılem hedıye aldı ben para ıcın mı dugunde kosturdum dedı aılene yardım olması abılık olarak yaptım dedı

bunlar basit örnekler , ana ogul daha ne okuzluklerı var anlatsam bıtmez, eskı gelınının koltugunu bana kakalamaya calısmak, ustelık o sırada esımı nerdeyse hapse attırmaya calısıyor eskısı

X