Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hoşgeldin tabiki bizde bıraktığın yerdeyiz 🤗
Hosbuldum abla :KK36: :KK200:
Ara ara baktım sizlerden az çok haberim var 🥰🥰

Hosbuldum canim bende özlemiştim :KK74:
Aleyküm selam canim hosgeldin 😍
Hosbuldum canımm :KK60:
İyiyim şükür bıraktığın gibi durumlar ev-iş aynı tempoda devam canım gel tabi :KK60:
enerjinizi cok özlemişim :KK5:

Aleyküm selam. Bence o insana bağlı yavaş bir insanım uzun sürüyor benimki😄
Oda oda başlarsam zorlamamak için mutfaktan baslarim sevmiyorum orayi. Diger turlu en dip odadan başlayıp banyo ile sonlandiriyorum.
Doğrudur tabi yani işte ilk haliyi kaldırırım sonra süpürge tutarım yeri silerim vs diye mi sordum yani nasıl yapıyorsunuz diye düzeni ve sıralamayı sormuştum

Yaz boyu camlar açıktı ev çok kirlendi kapı duvar cam dolaplar hepsine el atmam lazım🤕
Sinava calisamadm son gunler ona bakayım dedim, ehliyet aldım o derken bahanelerin arkasına saklandım durdum artk kaçış yok ☺
mutfak dolaplarını komple indirip yıkamayı planlıyorum buzdolabına giriştiğinizde bana da ses edin :bicak:

Yaz boyu camlar açıktı ev çok kirlendi kapı duvar cam dolaplar hepsine el atmam lazım🤕
Sinava calisamadm son gunler ona bakayım dedim, ehliyet aldım o derken bahanelerin arkasına saklandım durdum artk kaçış yok ☺
mutfak dolaplarını komple indirip yıkamayı planlıyorum buzdolabına giriştiğinizde bana da ses edin :bicak:
Mutfağa ben giriştim de kolumdan yapamadım yarım kaldı seni bekliyomuşum demek

Doğrudur tabi yani işte ilk haliyi kaldırırım sonra süpürge tutarım yeri silerim vs diye mi sordum yani nasıl yapıyorsunuz diye düzeni ve sıralamayı sormuştum
Çok tozlu halıları supurup kaldırıyorum çırpıyorum
Yerleri süpürüyorum toz alıyorum
Toz alırken cami içten ve pencere önlerini siliyorum
En son silip kuruduktan sonra yerlestiriyorrum.
Uzun ara vermişsem dolap üstleri ve perdeler dahil oluyor

X