Düzenli Evimiz & Hayatımız

ahiretliğim birde bu mutfak saatini kullanıyorum dakika bitince ötüyor zil gibi

120 dakikayı 2 ye bölüyorum 40 dakika ders 15 dakkika ara veriyoruz tekrar40 dakika ders ondan sonrası sebest zaman bunu akşam tekrarlıyoruz toplam 4 ders yapmış oluyor

Tabi biz sınav senesi diye biraz fazla çalışıyor
Sen 40 dakikayı 20 dakikaya böl bir dene

Eklentiler

• IMG_8100.jpeg
    IMG_8100.jpeg
    164,6 KB · Görüntüleme: 20
Kuzum aklımdasın baban nasıl oldu hiç denk gelmedik bu ara
Efserim sanırım bugun taburcu olucak babam sol bacak ayakta sorun var belini dizlerini toplayıp basamıyorum yürüyemiyor

Bir kaç gün dinlensin fiziğe devam etmeli demişler doktorlar

Cuma günü hürmetine duanızdan unutmayın kendi ihtiyacını yapsın ayakları bassın yürüsün babam 😔😔🤲🤲🤲

ahiretliğim birde bu mutfak saatini kullanıyorum dakika bitince ötüyor zil gibi

120 dakikayı 2 ye bölüyorum 40 dakika ders 15 dakkika ara veriyoruz tekrar40 dakika ders ondan sonrası sebest zaman bunu akşam tekrarlıyoruz toplam 4 ders yapmış oluyor

Tabi biz sınav senesi diye biraz fazla çalışıyor
Sen 40 dakikayı 20 dakikaya böl bir dene
Efserim kaç dk neler yaptım neler birbirlerini kiskirtiyorlar sürekli 🫠
Başlarında oturup yaptığın gibi onlarla oturmayı denicem.
Efserim sanırım bugun taburcu olucak babam sol bacak ayakta sorun var belini dizlerini toplayıp basamıyorum yürüyemiyor

Cuma günü hürmetine duanızdan unutmayın kendi ihtiyacını yapsın ayakları bassın yürüsün babam 😔😔🤲🤲🤲
Parem hep duamdasin. Fizik tedavi sakın aksatmayin asiri aşırı önemli. Benim babam hiç kullanamıyor o da sol kol sol bacak. Tedaviyi kabul etmiyor 1 Ay gitmemiştir o kadar faydası oldu ki parmakları istemsiz oynama yapıyordu istese yürür bile. Sakın aksatmayın bol bol şifalar versin Rabbim🤲🤲

sağol canım benim belimde 2,5 sene önce fıtık çıktı başlangıcı dedi doktor iğne ilaç verdi 20 gün fizik tedavisi gördüm hareketler verdi. çok şükür iyi geldi şimdi niye ağrıyo bilmiyorum ya adet olucam yada yine fıtıktanmı bilmiyorum , fıtık ağrısı sürekli bi ağrıydı şimdi hareket ederken ve yatakta dönerken canım yanıyo
Geçmiş olsun abla 💐

Efserim kaç dk neler yaptım neler birbirlerini kiskirtiyorlar sürekli 🫠
Başlarında oturup yaptığın gibi onlarla oturmayı denicem.

Parem hep duamdasin. Fizik tedavi sakın aksatmayin asiri aşırı önemli. Benim babam hiç kullanamıyor o da sol kol sol bacak. Tedaviyi kabul etmiyor 1 Ay gitmemiştir o kadar faydası oldu ki parmakları istemsiz oynama yapıyordu istese yürür bile. Sakın aksatmayın bol bol şifalar versin Rabbim🤲🤲
Sen mudahale etme bir kitap al yada kuran oku o saatlere denk getir ister istemez kalmıyacaklar benim kızım odasında sıkılıyor salona hazırlıyorum evin neresinde vakkit geçirmek istediklerini keşvet oraya hazırla çalışma alanının

İnşallah o da gececek🤲🏻 kuzum hayatta yanınızda çok şükür ❤️

X