Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı cumalar herkese
İki gündür misafir yoğunluğu vardı bide nezle oldum biraz yorucu oldu şimdi daha iyiyim elhamdülillah arada ki mesajları müsait bi anda okuycam inşallah
2 Saat sonra spora gidicem
Misafir bereketi yemekler var
Evi de misafirlerden hemen sonra derleyip topladım
Mutfağı temizledim
Banyo wc yıkadım derken bugün pek işim yok
İş yapacak olsam çok da bugün biraz sakin geçirmek istiyorum
Şimdi manevi saat yapicam manevi gunlugumuze de düzenli dahil olmak istiyorum artık

Akşama yine görüşürüz inşallah
Bu arada diyet arkadaşlarım Bonus Bonus Hayalkuran Hayalkuran misafir de serbest yedim ama evde yalnız kalınca yasak 2 gün önce 81.2 idim bugün 79.9
Aynen devam inşallah su az içiyorum sizde durumlar nedir

Burda bir matematik hatası var penyez83 penyez83 görmesin 🫣
👀👀👀
Çok sayısalım yine :nazar:
40+40=80:2=2 ders eder
80+15=95 dakika eder
1:35 sabah
1:35 akşam
Ders yapıyoruz
Günlük 95+95=190 dakika ders çalışmış oluyoruz
Barış özcanın videosu vardı 15 dk çalışma 5 dk mola şeklinde odak sorunu olana kısa süre daha iyi sanki

Bu arada diyet arkadaşlarım Bonus Bonus Hayalkuran Hayalkuran misafir de serbest yedim ama evde yalnız kalınca yasak 2 gün önce 81.2 idim bugün 79.9
Aynen devam inşallah su az içiyorum sizde durumlar nedir
2 gündür ufak ufak bozdum ama bugün bozmuycam ( inşallah ) 🙏🏼 seni tebrik ediyorum gönülcüm 😍

Efserim kaç dk neler yaptım neler birbirlerini kiskirtiyorlar sürekli 🫠
Başlarında oturup yaptığın gibi onlarla oturmayı denicem.

Parem hep duamdasin. Fizik tedavi sakın aksatmayin asiri aşırı önemli. Benim babam hiç kullanamıyor o da sol kol sol bacak. Tedaviyi kabul etmiyor 1 Ay gitmemiştir o kadar faydası oldu ki parmakları istemsiz oynama yapıyordu istese yürür bile. Sakın aksatmayın bol bol şifalar versin Rabbim🤲🤲
Loracim evde 3 5 gün dinlensin demiş dr ler bugün çıkıyor babam hastaneden inşallah fizik iyi gelir hangi hastanenin fiziği iyi araştırıyoruz burda fizikon diye bir hastane var tamamen fiziğe yönelik inşallah fizik babamı yürütsün Rabbimin gücüyle tabiki 🤲🤲⚘❤❤❤❤❤

Ya kızlar şu eve gelip sözde teselli edecem derken laf ettim sananlara ne diyeyim ben ya ne soyleyim vallahi zor tutuyorum.kendimi cidden vallahi
Misafir kabul etmiyoruz enfeksiyon vs...olur de canım... zaten her yerde hastalık var paremm
Havalar sıcak zaten yorgun baban, rahat rahat dinlensin evde

Misafir kabul etmiyoruz enfeksiyon vs...olur de canım... zaten her yerde hastalık var paremm
Canım dedim onu zaten bahçeye geliyorlar eve girmeselerde biri geldi bizim tanıdık vardı ikincide küt gitti dedi ya

Al küreği kov bahçeden diyor bir yanım deli olucam zaten moralim dipte

Canım dedim onu zaten bahçeye geliyorlar eve girmeselerde biri geldi bizim tanıdık vardı ikincide küt gitti dedi ya

Paremm açık açık net cümleler ile yorgun olduğunuzu, biraz zaman geçsin öyle buyurun gelin dermisin lütfen

ay ne patavatsız insanlar var ya hastaya moral lazım konuşmayı bilmiyosan, gelme hayret bişe bende çok sinir olurum ,dengesiz insanlara :sinirli:

Evet işlere devam ediyorum

Bütün bardakları çamaşır suyuna koydum
Salonu ve koridoru süpürdüm
Çamaşırları astım
Havluları atıp çalıştırdım
Dünden çamaşırları katladım yerleştirdim
Bütün bardakları elimde yıkadım
Küçük oda dağılmıştı topladım
Kızartma yapmıştım o yüzden ocağı tekrar sildim

Az daha dinlenip tekrar devam edicem 😌

X