Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne vardı belinde abla geçmiş olsun
sağol canım benim belimde 2,5 sene önce fıtık çıktı başlangıcı dedi doktor iğne ilaç verdi 20 gün fizik tedavisi gördüm hareketler verdi. çok şükür iyi geldi şimdi niye ağrıyo bilmiyorum ya adet olucam yada yine fıtıktanmı bilmiyorum , fıtık ağrısı sürekli bi ağrıydı şimdi hareket ederken ve yatakta dönerken canım yanıyo

Çok geçmiş olsun abla

Güne başlangıç 05:00

sabah namazını kıldım, yatmadım kuran okudum
kahvaltı ettik mutfak toplu
yatağı topladım
Çöpü işe gelirken attım, çöp kovasını yıkadım
ev toplu

işteyim kahve yudumluyorum

Hepinize kolay gelsin hanımlar bereketli verimli bir gün olsun inşaAllah

çok geçmiş olsun Allah şifa versin

günaydın
hayırlı cumalar

sabah cilt bakımı yaptım hayatımda ilk kez sabah böyle birşey yaptım, plaza insanı videolarından etkilendim sanırım :))))

sonra ev hanımına döndüm :)) ve camasır katladım, kedının mamasını ayarladım , utulerı ayarladım, esıme dunden hazırladıgım kofte vs cıkardım, coplerı aldım, yatagı örttüm, bulasık makınasını calıstırdım ve işteyim

bugun yolumu uzattım daha yurumus oldum

uykum var, 1,5 gıbı yattım

11'den sonra fılme takıldım, 10 bucuga kadar evle ugrasınca terapı gıbı olsun ıstedım

esım pazarlıkları yerlestırmıstı ılk kez, ben de bulasık makınasını bosalttım, doldurdum.

semızotu temızledım salata yaptım, esıme kofte yaptım bugun oglen ıcın, marul temızledım dogradım.

zaten normal sofra kurma , hazırlık onlar standart.

baya bır yesıl bıber vardı ve domates almıs, ben alma derken, dolaba attım kıslık bunları. yorucu oldu

mantar vardı onu temızledım dogradım
bugun ıcın de fasulye temızledım ayıkladım dogradımmm

aksam az utum var onu yapmayı dusunuyorum yemekten sonra.

ya da esım dısarda gıdıp tahta yuklemezse agva ıcın, utu sen yap dıyecegım aslında 5 gomlek var hepsı de onun bır haftada valla. o, bunu yaparken ben de evı sılsem supursem harıka olur

bakalım aksam nasıl olacak...

hayırlı cumalar ,
hizbullahta harekete geçmiş israile saldırıyomuş ortalık daha kötü karışmaz inşallah bir an önce biter bu savaş
Allah ım hepimizi korusun
Artık kaçınılmaz bazı şeyler abla. Birilerinin artık cezasını vermesi gerekiyor. Karşı koyanların Allah yardımcıları olsun onlarin eli ile kahretsin israili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…