Düzenli Evimiz & Hayatımız

kaplama diş mi yaptırıyosun canım geçmiş olsun , diş işleri zordur bilirim bende çok yaptırdım. geçici diş takmışlardır yerlerine
evet, kaplama diş iki tane ama sağlam dişi de kesti.

ayrıca et kaldı resmen dişte, resmen diş yok. bir hafta bekleyecegım

bır de ben de dıs hassasıyetı coktu azaldı ama halen var, ıltıhap tam gecmedı o yuzden de kaplamam zor oluyor sanki.

eşim de 2 hafta önce iki tane kaplattı adam 2-3 saat sonra, yemek bıle yedı adam ya. bır hafta boyunca salata bıle yedı eksılı :)) sonra da kaplaması oldu

gecıcı takılmadı benım, bır hafta boyle beklıyorum valla

evet, kaplama diş iki tane ama sağlam dişi de kesti.

ayrıca et kaldı resmen dişte, resmen diş yok. bir hafta bekleyecegım

bır de ben de dıs hassasıyetı coktu azaldı ama halen var, ıltıhap tam gecmedı o yuzden de kaplamam zor oluyor sanki.

eşim de 2 hafta önce iki tane kaplattı adam 2-3 saat sonra, yemek bıle yedı adam ya. bır hafta boyunca salata bıle yedı eksılı :)) sonra da kaplaması oldu

gecıcı takılmadı benım, bır hafta boyle beklıyorum valla
Geçici nasıl takmadı öyle ağrı yapar ben kaç kere yaptırdım hepsinde geçici diş taktı yerine özelde mi devlette mi yaptırıyosun bide ön dişlerin olduğunu düşün bi hafta napçan öyle

Geçici nasıl takmadı öyle ağrı yapar ben kaç kere yaptırdım hepsinde geçici diş taktı yerine özelde mi devlette mi yaptırıyosun bide ön dişlerin olduğunu düşün bi hafta napçan öyle

bir hafta oldugu ıcın takmadı

annemın baska dıscı, 16 dısı aynı anda yaptı o da gecıcı takmamıstı

esım de ıkı hafta once benım dıscıde yaptırdı onda da gecıcı olmadı

ozele gıdıyoruz hepımız.

ön diş olunca bılmıyorum da , esım ve benım arka dıslerdı

herkese ıyı aksamlar,

kefır ıcıp 6 ya dogru cıkarım, esım pazarı halletmıs olur, onları yerlestır topla ve hemen sofraya gırısırım

semızotu salatası yapacagım, corba var, ana yemegım de var, yanına yogurt ve karpuz fazlasıyla menü olur ben zaten normalde de bebek kadar yıyorum sımdı hıc yıyemem. ben yapıyorum esım ve annesı yıyor oluyor resmen. sinir oluyorum bazen yalan değil ama sevap dıyorum bekar babama bıle komsu yemek gonderıyor sen de haketmese de annesi, sen sevabını al dıyorum işte...

bulasık makınasını bosaltırım, camasırları katlarım, utum cogalmadan yaparım, yarına taze yemek yaparım yarın ıs cıkısı. bugun yapmayacagım cunku taze fasulye yapacagım yumurtalı. bu mevsımde guzel gıdıyor.

hepınıze sofralarınızda afıyet dılıyorum yarın sabah gorusuruz

Bonus benim kv de ayni şekilde yapıyor gibi ama baska bisi var. Bazilari nisasta katiyor yogun olsun diye onu da katmiyor kivamli lezzetli oluyor.
Ya bende hiç bir şey katmam göz kararı yaparım ve çevremde herkes çok beğenir pirinç ilk iyi ıslanıp kaynayınca kıvamı güzel oluyor

X