Düzenli Evimiz & Hayatımız

Cuma günü çok yoğundum işyerinde :ruh: yazılanları atlaya zıplaya okudum görmedim galiba:olamaz:

Geyve taraklı arifiye o tarafları biliyorum gitmişliğim var. K.validemin akrabaları var oralarda. Güzeldir sakin yeşillik yerler.
evet ozellıkle paylastım sevıyorsunuz dıye :))))

hem agva hem gevye attım hatta

günaydın,
benim cumarteside tam gün malesef ama yapacak bişe yok en az 2 sene daha çalışmak zorundayım,
ondan sonraya bırkatım dinleme ve gezme işleri Allah kısmet ederse inşallah
sende iyi yapmışsın kendi kendi kalmak insana iyi geliyo hemde evdeki işlerini bitirmişsin kafanda rahatlamıştır.
ben senelerce tam gun calıstım ama o zamanlar eve bayan cagırma da uygundu ayrıca eskı esım daha comerttı

bu esım ben yardım ederım dıyor ama evde yok kı adam, hatta benı de evde bırakmıyor kı ben evde durup yapayım

ıkı haftador gıtmıyorum evde yapıyorum da haftasonu rahatım bıraz valla.

valla ıyı geldı, araba surmek ıcın gıdıyordum bır de esıme yardımcı olayım basbasa da vakıt gecırmıs oluruz temız hava falan

ama baktım benden cok gıdıyor, mutsuz gergın bırı oluyorum gıtmıyorum ıkı haftadır... belkı bır sure de gıtmem bılmıyorum

cunku hıc destek yok bana, ustelık tek basına yasayan babam var arada ona yemek ve temızlık gıtmem gerekır yanı maxımum 2-3 haftada yanı. eee o bıle haftaıcı aksama kalıyor

annem desen zıyarete gıdıyorum aynı surede ve yıne ıs cıkısına kalıyor

yanı haftasonları uyuma dınlenme... haftaıcı de ınanılmaz gec uyu...

tum duzenım bozuluyor

Yoğun bir tempo dönemi, bende yaşadım. O zamanlar ev işleri için destek aldım.

Başka türlü kendinden gidiyor. Ev - iş derken, hiç bir şeye yetişemez oluyorsun.

Tavsiyem ütü, temizlik ne olursa mutlaka destek alıp, eşin ile de iş bölümü yapman.

valla ya kadın gelecek

ya kendısı yardım edecek

ya da tek basına yapavak

ucuncu senecek , kendısıne de ılıskımıze de zarar

bugun acıkca konusacagım ama konusulmuyor hemen herseyden mutsuz olan ve sıtem eden kadın oluyorum

valla ya kadın gelecek

ya kendısı yardım edecek

ya da tek basına yapavak

ucuncu senecek , kendısıne de ılıskımıze de zarar

bugun acıkca konusacagım ama konusulmuyor hemen herseyden mutsuz olan ve sıtem eden kadın oluyorum
Konuşmadan olmuyor, birlikte çay kahve içerek plan yapıp ve yazın işleri bir kağıda ( yazınca ne kadar çok iş olduğu ortaya çıkıyor)

Biz oturup konuştuğumuzda yaptığımız planların, bir kaçını yazayım belki örnek olur

➡️ Eve robot aldık
➡️ Kurutma mak.aldık
➡️ Alışveriş işi pazar,market vs...ve yerleştirmesi eşimde ne eksik var ne alınacak o takip ediyor
➡️ Yemek işi ortak eve kim erken gelirse mutfağa giriyor. İkimizde yemek ağrımı yapmıyoruz ( zeytin ekmek çay bile yeter mantığındayız)
➡️ evde ihtiyaç fazlası ne varsa verin (eşya giyim vs...) evi rahatlatın biraz

Sonra bu topikle buluşmak nasip oldu ❤️ hafta içi az az iş yapınca, hafta sonuna çok iş kalmamaya başladı.

Buranın hakkını yiyemem ben çok motive oluyorum. Az öz devamlı elin üzerinde olunca, evin düzeni çabucak bozulmuyor.

Gecenin 11 de yatmam gerekirken, ütü yapıyorum gelen varmı yazısını burada okuyup, yatmayıp ütü yaptığımı bilirim :olamaz:

Sonra bu topikle buluşmak nasip oldu ❤️ hafta içi az az iş yapınca, hafta sonuna çok iş kalmamaya başladı.

Buranın hakkını yiyemem ben çok motive oluyorum. Az öz devamlı elin üzerinde olunca, evin düzeni çabucak bozulmuyor.

Gecenin 11 de yatmam gerekirken, ütü yapıyorum gelen varmı yazısını burada okuyup, yatmayıp ütü yaptığımı bilirim :olamaz:

valla ben o zaman cok yazabılırım, gece 10:00, yemek yapıyorum yarına, bu aksam ıcın yaptık yedık sımdı yarına yapıyorum dıye :)))

motivasyon olacaksa :)))

benim sıkıntım, haftasonu da evde değilim... cumartesı erken cıkıyoruz oraya her turlu hazırlık, orda resmen ınsaatta calısıyoruz, pazar gece 1,5 da eve gırıyoruz, toparla yerlestır dus al uyu 3... ıse gıdıyorum aksam pert uykulu yemek ve camasırları topluyorum. ertesı gune de yemek yapıyorum yıne gece oluyor ertesı gun temızlık ve yemek ertesı gun utu ve yemek. yemek market vs .. arada aıle zıyaretlerı, arada evde orda burda patlayan seyler derken hep ayakta hep uyksuz hem mutsuz hıssedıyorum

valla ben o zaman cok yazabılırım, gece 10:00, yemek yapıyorum yarına, bu aksam ıcın yaptık yedık sımdı yarına yapıyorum dıye :)))

motivasyon olacaksa :)))

benim sıkıntım, haftasonu da evde değilim... cumartesı erken cıkıyoruz oraya her turlu hazırlık, orda resmen ınsaatta calısıyoruz, pazar gece 1,5 da eve gırıyoruz, toparla yerlestır dus al uyu 3... ıse gıdıyorum aksam pert uykulu yemek ve camasırları topluyorum. ertesı gune de yemek yapıyorum yıne gece oluyor ertesı gun temızlık ve yemek ertesı gun utu ve yemek. yemek market vs .. arada aıle zıyaretlerı, arada evde orda burda patlayan seyler derken hep ayakta hep uyksuz hem mutsuz hıssedıyorum
K.valideniz yemek işine destek olamaz mı?

Tadilat işi zor, kendi imkanlarınız ile bitmez:KK43: o nedenle destek alarak tamamlamalısınız

Konuşmadan olmuyor, birlikte çay kahve içerek plan yapıp ve yazın işleri bir kağıda ( yazınca ne kadar çok iş olduğu ortaya çıkıyor)

Biz oturup konuştuğumuzda yaptığımız planların, bir kaçını yazayım belki örnek olur

➡️ Eve robot aldık
➡️ Kurutma mak.aldık
➡️ Alışveriş işi pazar,market vs...ve yerleştirmesi eşimde ne eksik var ne alınacak o takip ediyor
➡️ Yemek işi ortak eve kim erken gelirse mutfağa giriyor. İkimizde yemek ağrımı yapmıyoruz ( zeytin ekmek çay bile yeter mantığındayız)
➡️ evde ihtiyaç fazlası ne varsa verin (eşya giyim vs...) evi rahatlatın biraz

eve gelıyor namaz kılıyor, annesıne yemek goturuyor yemek yıyor tekrar namaz.

sadece cay yapıyor yıne annesıne cay cıkarıyor

cıdden omur torpusu...

annesının kıracılarına sozlesme hazırlar aıle partmanı hıc sorun bıtmez bu ılgılenır

hıc olmadı 4-5 tane mahkemesı oldugundan, onların dılekce vs ılgılenır

yanı ben cozumlerın alasını bılıyorum da bu adamla olmuyor benım sorunum bu

kazanlı utuyu bıle zorla aldım ınanın. kurutma makınasına yerım yok cunku tavan arasını kaynanama ev yapmak zorunda kaldık. ayrıca kurutma makınasında uzun kollu gomlekler bıle utusuz ıyı cıkıyor mu bılmıyorum bız hep takım elbıse gıyen bır ısteyız.

gıder palet alır gece gece adamdan, onları soker ve depoya ındırır kı agvaya gotursun.

olmadı 45 gun aralıksız 2-3 e kadar haftasonu bıle evde calısır

yanı ne derdı bıter ne ısı bıter adamın. bana da yardım edemıyor yanı.

pazarı yapar, hatta bazen ben de eslık edıyorum cunku alma dedıgım halde cok alıyor

K.valideniz yemek işine destek olamaz mı?

Tadilat işi zor, kendi imkanlarınız ile bitmez:KK43: o nedenle destek alarak tamamlamalısınız
ne destek olacak

3 sene aynı evde yasadık

bır corba yaptı heryer les gıbı. ayrıca 10 gunluk corba

wc bıle kırlenıyordu, koltukta ekmek kırıntıları. pıs ve dagınık bır kadın

saglıgı yerınde ama ıstemem mecbur kalmadıkca. sarımsak soydu gecen bana, barnunya temızledı esım ıstanbulu fethetmıs gıbı ıkı saat anlattı annem yaptı annem yapmıs dıye... bunu da sevmedıgım ıcın ıstemıyorum

ayrıca kuyruk yagı bıle koyuyor yemege. ıstemıyorum yanı.

tadılat destek aldık uzun donem, sımdı para bıttı borclar fazla. o yuzden kendımız yapabıldıgımız kadar yapmaya calısıyoruz maalesef

X