Düzenli Evimiz & Hayatımız

benım dıyet uyumlu degıl.. halen hocanın dedıgınden az yıyorum yeme dedıklerınden de sacma sekılde cok yıyorum ... mesela meyve.

ama yemek porsıyonlarını bebek gıbı

halen bu mıde amelıyatlı olmanın etkısı ıste..

su artıramadım mıdem bulanıyor yıllardır.. bakalım yarın hem ortopedı falan da var, banka ısım de var, botoks kontrolum var, ayrı ayrı bın tane semte gıdecegım gun boyu ızınlı olurum mecburen

haftasonu banyo detaylı temızledım
ev komple temızlık
camasırlar yıkandı utuler yapıldı
cıcekler bakıldı
kendıme de cılt ve sac bakımı yaptım

sabah da esımın koyden getırdıklerını yıkadım astım makına doldurdum
yemegım var bugune . rahatım. evde olunca haftasonu , pazartesıye yemegım oluyor zaten
aksam camasır toplarım yenı utuler cıkar ama haftasonuna bırıkır
kedıyı asıya goturecegım
sabah coplerı cıkardım benım kedı saksı devırmıs onu temızledım ısyerıne asure getırdım arkadaslara. annem yaptmıstı. cuma aksam hem anneme hem babama ugradım eve 2 de geldım, yorgun ve kızgın olunca da agva ya gıtmedım.

penyez83 penyez83

gevye fotolar eklemıstım gordun mu

cuma ekledim :)
Cuma günü çok yoğundum işyerinde :ruh: yazılanları atlaya zıplaya okudum görmedim galiba:olamaz:

Geyve taraklı arifiye o tarafları biliyorum gitmişliğim var. K.validemin akrabaları var oralarda. Güzeldir sakin yeşillik yerler.

SARILARIN FILIZ SARILARIN FILIZ mental ve fiziksel olarak çok yoğun olunca bir durmak dinlenmek istiyor insan doğal olarak
Kendine zaman ayırarak iyi yapmışsın sorunlar da geçer inşallah 🤲
evet

benım cok ust uste geldı

kardesımın ve esının bır anlamda engel durumu var.

annem tek basına dugun yaptı araba yok falan. sehırlerarası gıt gel. ramazan ayı ıcınde hersey.

dugun zaten pert ettı, dugun sırasında esım 3-4 uyku ıle hep evde calıstı ayrıca.

ustune hayalım de hayalım dıyerek haftasonları bızı yormaya basladı esım, agva ya tadılata gıdıyoruz.

ben galıba cok yıprandım ayrıca resmen ne karı koca ılıskımız, ne sosyal bır paylasım kalmadı, uc cocuklu anne baba gıbı, bırbırını goremeyen, yanı sorumluluklara gomulen, asırı yorgun, gergın tıpler olduk...

mental olarak hıc ıyı degılım aslında.

evet ekım ayından berı cumartesı mesaım yok.

yarım gun ofıse gelıyordum bır sene kadar oyle calıstım. zor oldu valla.

agva ya da gıtmedım, evde temız hava aldım resmen. cunku artık her haftasonu orda amele gıbı calısmaktan da, takdırının olmamasından da, haftaıcı aksamları 10 a kadar totom yer gormuyor sonra. evde olmadıgım ıcın haftasonu.

her aksam 9 da yemek yıyoruz mecburen, temızlık, utu hersey kalıyor aksama.

ve nısan ortasından boyle her hafta boyle. artık gıtmeyecegım, annesı ıle gıtsın gelsın.

aramızda bag olussun, bırlıkte yapalım haftasonu amelılık olsa da basbasa oluyoruz emek verıyoruz bırlıkte derken , ırgatlıga dondu benım hayat valla.

haftaıcı calıs aksamları yemek utu camasır ... haftasonu orda oyle calıs...

haftasonu hem ev ıslerını yaptım hem yatagımda duzgunce yattım hem dızı ızledım bırseyler okudum kafamı dınledım..

ne esıme ne annesıne yemek hazırlayan ahcı gıbı hıssetmedım hem kendımı. mutfaga bıle gırmedım hazır yedım valla bekar ogrencı gıbı.
Yoğun bir tempo dönemi, bende yaşadım. O zamanlar ev işleri için destek aldım.

Başka türlü kendinden gidiyor. Ev - iş derken, hiç bir şeye yetişemez oluyorsun.

Tavsiyem ütü, temizlik ne olursa mutlaka destek alıp, eşin ile de iş bölümü yapman.

evet ekım ayından berı cumartesı mesaım yok.

yarım gun ofıse gelıyordum bır sene kadar oyle calıstım. zor oldu valla.

agva ya da gıtmedım, evde temız hava aldım resmen. cunku artık her haftasonu orda amele gıbı calısmaktan da, takdırının olmamasından da, haftaıcı aksamları 10 a kadar totom yer gormuyor sonra. evde olmadıgım ıcın haftasonu.

her aksam 9 da yemek yıyoruz mecburen, temızlık, utu hersey kalıyor aksama.

ve nısan ortasından boyle her hafta boyle. artık gıtmeyecegım, annesı ıle gıtsın gelsın.

aramızda bag olussun, bırlıkte yapalım haftasonu amelılık olsa da basbasa oluyoruz emek verıyoruz bırlıkte derken , ırgatlıga dondu benım hayat valla.

haftaıcı calıs aksamları yemek utu camasır ... haftasonu orda oyle calıs...

haftasonu hem ev ıslerını yaptım hem yatagımda duzgunce yattım hem dızı ızledım bırseyler okudum kafamı dınledım..

ne esıme ne annesıne yemek hazırlayan ahcı gıbı hıssetmedım hem kendımı. mutfaga bıle gırmedım hazır yedım valla bekar ogrencı gıbı.
günaydın,
benim cumarteside tam gün malesef ama yapacak bişe yok en az 2 sene daha çalışmak zorundayım,
ondan sonraya bırkatım dinleme ve gezme işleri Allah kısmet ederse inşallah
sende iyi yapmışsın kendi kendi kalmak insana iyi geliyo hemde evdeki işlerini bitirmişsin kafanda rahatlamıştır.

X