Düzenli Evimiz & Hayatımız

yaaa ben de yapayım o zaman...

komsu cıkacagız nerdeyse zaten :))))

yaaa ben de yapayım o zaman...

komsu cıkacagız nerdeyse zaten :))))
tabiki dikin ben çok severim eşimde aynı şekilde ağacı, çiçekleri yeşili çok severiz fidanlar asmalar artık tüplü satılıyo
her mevsim dikiliyo , ilk sene bol bol sulamak lazım komşu çıksaydık keşke ama siz ağva biz gebze nin cuma köyü

odalardan birinin tavanından :)))

eşimle biz cilasıydı, tahta korucusuydu derken 3 kez boya yapıyor gibiyiz hatta fırca ıle de olmuyor elle boyle sungerleme gıbı...

ustalar tek odaya 15.000 tl ıstıyor valla. ((

oncesınde tabı zımpara falan da yapıyor esım. enıstesı ve babasından gormus bırseyler. elı de yatkın. yapabılıyor. yoksa bankacı . alakası yok normalde :)))

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-07-26 at 13.42.51 (1).jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 25
bu dabızım evden , bahceden gokyuzu manzarası.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-07-26 at 13.42.51.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 21
ben alısık degılım, aılemde de hıc yoktur ama sevıyorum ugrasıyorum da.

hatta bu sene kucucuk oturma odamı botanık yaptım resmen :)) bır suru cıcegım var.

esım hastası zaten... daha pek bırsey ekemedık var eskıden ekılen agaclar ama duzenlı bakım olmayınca kurudular bır cogu. ev bıtınce daha guzel olur bakım, bahce de yaparız o zaman. nıyetımız oyle.

bır de agvanın topragı cok kotu, resmen yarılıyor asırı kuru. her turlu gubre falan, bakımı baya zor ama basında olunca tabı kı ugrasılır ılla. ıstenılen verım olmaz ama yıne de yaparız bırseyler tabi.

gevye bu anlamda cok ıyı mesela.

kısmet bır gun gormek de nasıp olur ınsaallah :)))

ben gevyeyi cok sevdım, su kenarı dıye.

hatta baya bır borca gırmıs olduk ama esıme dedım kı oburunu almayalım su yok . zaten agvadakı ev guzel ama su yakın degıl. belkı buraya gelırız arada su kenarı dedım... ınan pazar parasını hesapla yaparım ama oraya borclanmaya razı oldum :)))

bızım tanıdık falan yoktu, esım aylarca arastırdı oyle aldı.

daha once agva da baska arsamız vardı sımdı belkı 5-6 mılyon ederdı , bır de karamursel de. ama 2020 de hiç ugruna sattık, eskı eskı oyle davalar actı ki, 2 avukata servet odeyerek basımızdan attık. hayırlısı boyleymıs.

bız de toprak alıskanlıgı yoktur tatıle gıdelım araba yenıleyelım ev alalım. yanı durumu olan boyledır ya da kenara para atar ıste. ama esım ve aılesı toprakcı. topraga yatırım yapma, yatırım degılse de yasam alanı yapma .. ıstanbulda yasamıslar ama gecekondu. ordan da gelen alıskanlık. toprak sevıyorlar.

Bir sabah öğlen gelemedim hemen tikli mesajlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…