Düzenli Evimiz & Hayatımız

hayırlısı olsun

sızın cocuklar kac yasında ? torununuz var sanırım kızınızın cocugu ve ılk evlılıkten galıba.

masallah , Allah bagıslasın

seker gıbı ınsansınız, bence sızın aılenızı cok severler, hayırlı olsun sımdıden :)))
biz çok erken evlendik ilk ve son evlilik :KK45: yani bi kere , 17 yaşında anne oldum oğlum 33 kızım 28 yaşında kızım evli 1,5 yaşında torunum var ananeyim :anne: amin cümlesinin evlatlarınıda bi tanısalar severlerde

bu arada kırklareli trakya edirne tarafında balkan göçmeniyiz muhacir :KK5:

ah ne guzel bır foto.

benım de kedım var uc renlı. dısı tekır...

sokak hayvanları konusunda o kadar uzgunum kı agladıgım oluyor ınanın. cunku evde sızınle yasayınca daha da hassas oluyorsunuz benım cocugum da yok o annesız kalmıs 20 gunluktu. ben evlatsız. oyle sevıyorum kı benı emer gıbı hareketler yapar koklar yanı benı, ınan tuy falan demem umursamam. ya da cızılmıs tırnagı ıle o an cıldım umrumda olmaz. sırf o hıssı yasasın eksık kalmasın dıye.

cok sevıyorum BAL KIZIM dıye severım mesela.
bizimde evde kedimiz var scothıs erkek 4 yaşında olucak ekimde ben evde istemiyodum, kızım almıştı evlenincede bizde kaldı bizde alıştık artık :KK49:

agvaya 3km aslında.

köy olarak geçiyor...

bungalov dan buyuk evet.

ve esınızın tahta sevgısı de esım gıbı :)))
ne güzel hafta sonları falan gidersiniz , bizde öyle düşünüyoruz o yüzden istanbula yakın olsun dedik
yoksa ben sakarya geyve taraflarından istiyordum .

biz çok erken evlendik ilk ve son evlilik :KK45: yani bi kere , 17 yaşında anne oldum oğlum 33 kızım 28 yaşında kızım evli 1,5 yaşında torunum var ananeyim :anne: amin cümlesinin evlatlarınıda bi tanısalar severlerde

bu arada kırklareli trakya edirne tarafında balkan göçmeniyiz muhacir :KK5:
ay masallah ya... Allah mutlu etsin her zaman inşallah.

ben ilk 24 yaşında evlendim, 9 sene evli kaldım, şimdi de 4 senedir evliyim.

ben muhacir göçmenlerini seviyorum, Atatürk soyundan gibi düşündüğüm için belki de :)))

ay masallah ya... Allah mutlu etsin her zaman inşallah.

ben ilk 24 yaşında evlendim, 9 sene evli kaldım, şimdi de 4 senedir evliyim.

ben muhacir göçmenlerini seviyorum, Atatürk soyundan gibi düşündüğüm için belki de :)))
amin canım inşallah hepimiz mutlu olalım :KK200:

annem tarafı yunanistan selanik göçmeni , baba tarafım bulgaristan göçmeni :KK49:
babama iş yerinde arkadaşları avrupalı diyolardı çalışırken şimdi emekli annemle birlikte yazın köydeler kışın burdalar

Sabah kahvatısını topladım ✅
Makineye çamaşır attım ✅
Yemeğimin ön hazılıklarını yaptım ✅ (sebzeleri yıkadım doğradım)
Bulaşık sepeti doluydu onu ve makineyi boşalttım✅
Yemeği oçağa koydum ✅
Bulaşıkları makineye attım ✅
Bulaşık bezlerini ve tezgah bezlerini çamaşır suyuna koydum ✅
Masayı sildim ✅
Kahve molası 🤓

IMG_8084.jpeg

Tam karşımda bir cami var ordan sabah namazı ezanı sesi geliyor tam o vakkitlerde bülbüllerde başlıyor ötmeye 🥰

bizimde evde kedimiz var scothıs erkek 4 yaşında olucak ekimde ben evde istemiyodum, kızım almıştı evlenincede bizde kaldı bizde alıştık artık :KK49:
yok mu arttıran diyeceğimmmm :)))

kedi de çıktı ortak...

ben öyle bir buhranda aldım ki; ve araba tekeri altında tesadüfen gördüm, birbirimizin kaderi gibi oldu aslında karşılaşmamız.

amin canım inşallah hepimiz mutlu olalım :KK200:

annem tarafı yunanistan selanik göçmeni , baba tarafım bulgaristan göçmeni :KK49:
babama iş yerinde arkadaşları avrupalı diyolardı çalışırken şimdi emekli annemle birlikte yazın köydeler kışın burdalar
hem de Selanik :))))

diyorum Atatürk soyundan diye :)))

benmkiler daha emekli değil, babam çay ocagı ısletıyor, 40 sene sonra bosandı annem. 3 senedır babam tek. yanına gıdıp gelırım ılgılenırım. zaten en buyuk benım, tek kız da benım.

annem , erkek kardesımle yasıyor. bır kardesım de bekar tek yasıyor.. herkes ıstanbulda yanı 10-15 senedır dıyeyım .

X