Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selam kızçeler
Ütü yaptım yine dağları erittim ooh bee!
Çamaşırlar, ütü bitti
Biraz gardırop kurcaladım, tatile gitmemize az kaldı, ne götürürüm naparım vs onlarla uğraştım

Ütü çamaşır toparlama derken yemek yapmadım yine geçe kaldı.
Şimdi bakıcam mutfağa giriş yapıyorum
Şu düzensiz hayatım ne zaman düzene girer acaba, ille okul mu açılması lazım bilmem.

Neyse..
Ayağım da daha iyi, krem, ilaç iyi geliyor galiba
Tekrar teşekkürler hepinize🥰
Bu kadar uzun yazının içinden tatile gitmemize az kaldı kısmı direk gözüme çarpması :cool: gidin didin :mad:

hanımlar ben bırazdan cıkıyorum haftasonu burda olmam

umarım pazartesı sabah pert ve mutsuz bır sekılde sıze gunaydın demem :))) ama muhtemelen oyle olacak bu kadar yorgunluk ve tempo ıle.

dolap tasınacak, agva ıcın hazırlık, anneme gıdılecek ılla asure yapmıs yahu, neyse.. sabah erkenden yolculuk, orda tup ustunde yemek, cay, dısarda su bıdonu ıle bulasık ...

evın ıcınde boya yap, sınekler arı sokmus gıbı A pozıtıf olan benı mahvetsın.. azıcık uykuuu

temız hava, gurultu yok, belkı eve sık sık gelen sahıpsız kopekler gelır onları beslerım mutlu olurum, dıreksıyon gelıstırmek ıcın araba surerım,,, guzel seylere odaklanayım bırazcık :)))

herkese ıyı haftasonları dılıyorum kendınıze ıyı bakınnnn

hanımlar ben bırazdan cıkıyorum haftasonu burda olmam

umarım pazartesı sabah pert ve mutsuz bır sekılde sıze gunaydın demem :))) ama muhtemelen oyle olacak bu kadar yorgunluk ve tempo ıle.

dolap tasınacak, agva ıcın hazırlık, anneme gıdılecek ılla asure yapmıs yahu, neyse.. sabah erkenden yolculuk, orda tup ustunde yemek, cay, dısarda su bıdonu ıle bulasık ...

evın ıcınde boya yap, sınekler arı sokmus gıbı A pozıtıf olan benı mahvetsın.. azıcık uykuuu

temız hava, gurultu yok, belkı eve sık sık gelen sahıpsız kopekler gelır onları beslerım mutlu olurum, dıreksıyon gelıstırmek ıcın araba surerım,,, guzel seylere odaklanayım bırazcık :)))

herkese ıyı haftasonları dılıyorum kendınıze ıyı bakınnnn
İyi tatiller güzel şeyler görün ki vakit güzel geçsin :KK24:

İyi tatiller güzel şeyler görün ki vakit güzel geçsin :KK24:
evet oyle yapmak gerekıyor

anne ıle ılgılı bır konu vardı burda, orda yazarken farkettım, kımse degısmıyor ya da sorunlar degısmıyor genel olarak ama bakıs acısını degıstırmek ve kabullenmek gerekıyor sanırım , konu ne olursa olsun

ben de oyle yapıyorum, yoksa tırnak bakımı yaptırmam , netflıx de alt yazısız dızı ızleyıp ıngılızcemı gelıstırmem gereken bır hayatım olmalı, meslegım, yasım vs dusununce ama madem kı hayat boyle , onun pozıtıf taraflarına tutunmaya calısmak lazım ... bazen yapıyor bazen yapamıyoruz ıste bunu da..

ayrıca unuttum, cok serın oluyor battanıye ıle uyuyoruz gece :)) bu da pozıtıflık olsun ve hareket edıyor olmak sıkılasmak ve zayıflamak adına, ıyı oluyor elbette spor degıl ama sonucta hareket harekettır..

sevgılerrrr

Tabiki masam tertemizdir :super: pazartesi nasıl bulmak istiyorsam öyle bıraktım :nazar:

20240726_175205.jpg

X