Düzenli Evimiz & Hayatımız

Soramadım da acaba nikinimi değiştir tanıyorum belki diye bugün sordum ama

Tanışmış olduk böylelikle
Memnun oldum
MssPARE civcikim harbi gız denen kardeşlerimizdendir çok da güzeldir kendileri az gülmemişizdir burda sohbette

bilmezmiyim kaç kez salondan eşim tarafından kovuldum, civcikimmm yüzünden
Yaaa sizi yicemm bugün eski eve alincaklari almaya gittim iğrenç geçti günüm gözlerim dolu doluydu. Buraya girdim şimdi de by mesajları görünce duygulandım şimdi bi tur da bunlara aglicam ulen beni gerçekten de seviyormussunuz Ben de sizi çok seviyom çok tatlısınız
Halen gülüyorum yaaa eski mesajlardan buldum
Yaaa bu mesajlar beni bi daha hüzünlendirdi bugün zaten huzunlenmeye yer ariyorum maşallah fikrim hala aynı bu ekiple aynı apartmanda otursak her sey çok farklı olurdu çok pozitif bi apartman olurdu keşke olsa

Ay evet ne güzel olur ...her hafta 3 4 film gibi

Toplansınlar bakalım
Bonus karemelli mısırlar senden
Allahimmm bi an önce şu küçük canavari büyütüp bu hatunlarla mısır patlatıp haftada 3 4 film izleme seansına katilma duası enterr

O sırada ses çıkmasın diye mısır patlatmayi bırak evde yürümeyen ben bunu beğendi

Civcive ses etmeyin çocuk büyüyünce izlemenin daha zor olacağını bilmesin mutluluğunu bozmayın gızın
Ya hayır yaaa ama sonuçta bana bağımlılığı azalacak öyle değil mi onunla da arada animasyon izlerm kız gecesi yapariz belki o zaman beni salar

Biliyorum hepsi hayal çünkü yegenlerimden hepsine hakimim kendimi teselli ediyorum ana kurban salmasın canı sağ olsun napalım dötunu yediğim

Bende ancak akşam saat 10 dan sonra izleyebilirim...mesaim anca bu saatte bitiyor ben iflas vaziyette oluyorum
Yatağıma girip izleyebilirim

Şuan bunları yazan ben bir yandan sigara böreği sarıyorum

Yaprak sarmam bitti

Ve aklıma gelen şarkı

Sar sar sar makarayı

Çöz çöz çöz makarayı

Şöyle de böyle şak şak şak

Komşu komşu tak tak tak

Aslan geliyor kaplan geliyor tip

Bişey duysa tv den bu ne diye sormaları var ya çok tatlı civciv.

Bebekken duysa da ne anlıyor ayağıma alır sallarım açarım film falan.
Ha ben öyle mi yaptım yoo KK ya giriyodum

Kim geliyo kız o datlı dilli deyze geliyo mu

Mesai derken çalışıyor musun onu mu kastettin yoksa çoluk çocuktan dolayı yoğunluğu mu
Ayy şarkıyı resmen melodisiyle okudum Yaa. Bu ara benim aklımda da sürekli karpuz adam şıp şap şop caliyo bide bakkal amca bazen kendimi mirildanirken buluyorum çok sacma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…