Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bi bu kadarda arka bahçede var sabahın 6 sından beri uğraşıyorum...dahada kuruyacaklar var ...

20240709_101322.jpg

Son düzenleme:
Paremm dua gruplarından Kevssooo arkadaşı hatırlarsın belki nick değişimi yapmış tekrar aramızda kendisi :KK19: buraya da yazardı
Aaaaaa evet hatırladım

Bu de iki gündür sarcivciv birini gördüm bilemedim eski uye mi nikini mi değiştirdi oda

Belkide taniyorumdur civcivi 🙄🙄

Aaaaaa evet hatırladım

Bu de iki gündür sarcivciv birini gördüm bilemedim eski uye mi nikini mi değiştirdi oda

Belkide taniyorumdur civcivi 🙄🙄
Dua gruplarında vardı yanlış hatırlamıyorsam, burada vardı ben bildim bile kendisi Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

Ya bu ziyaretçilerle sohbetimiz yok ama lokmalarımı biliyolar sinir bozucu :işsiz:
Bende fena taktım biraz önce 58 gösteriyordu yazayım dedim pare takma dersiniz diye yazmadım 🤣🤣🤣

Sistt oğlum kimsiniz siz
Siz kimsiniz öyle uzaktan uzaktan seyirle olmuyor...:duduk::sinirli::sinirli:

ÜYe olmayan dışardan takip bu altta yazıyor üye sayısı
Üye olmayanda olsa fazla değil mi 62 kişi

Benim geyikte yeni üyeler gelirdi ilk mesajları benim topik olurdu kk nin giriş kapısıydı

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim bi ara ne yoğundu karşılamalar yapardık askoskoskolar vardı tinnosum hatirlar😅😅😅

Hahaha şimdi yeni üyeler gelirmiş buraya da 🤣🤣

Üye olmayanda olsa fazla değil mi 62 kişi

Benim geyikte yeni üyeler gelirdi ilk mesajları benim topik olurdu kk nin giriş kapısıydı

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim bi ara ne yoğundu karşılamalar yapardık askoskoskolar vardı tinnosum hatirlar😅😅😅

Hahaha şimdi yeni üyeler gelirmiş buraya da 🤣🤣
Benim kaynanam gelirmiş 🤣

X