Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir sürü ütü yaptım hiç sevmiyorum bu ütü işi :KK34:

Dışarısı baya serin

Yarın düğün var kuzen ben gelinimiz eşarp bakıcaz biraz gezmeler :KK71::KK71::KK71::KK71:

Ve haftasonu bizde kimse yok gelmiyecekler de

:KK6::KK6::KK6::KK6:

Haydaaaaaa

:KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:

Bahçe duvarından aştım
Bahçe duvarından aştım
Sarmaşık güllere dolaştım
Sarmaşık güllere dolaştım
Öptüm sevdim helallaştım
Öptüm sevdim helallaştım
Yanıyorum, yanıyorum, yanıyorum hele
Mayil oldum gonca güle
Acem şalı ince bele
Acem şalı ince bele
Bir bakışta yaktın beni
Bir bakışta yaktın beni
Dert ile bıraktın beni
Dert ile bıraktın beni
Yaktın beni, yaktın beni
Yaktın beni, yaktın beni

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

Çok mutlu ve mesudum bide bahtiyar :21::21::21::21::21::21::21::21::21:

Tünaydın ❤️
Mutlu haftasonları 🌸☕🇹🇷

8b95d382c5ae76c22db7c0fb6c083b55.jpg

İyi akşamlar buraya bakmiyali baya oldu arkadaşlar hatırlayanlar vardı bende özel bolgede kaşıntı filan problemler yaşadım hala yaşıyorum mantar diyen idrar yolu enfeksiyonu diyen düzgün bir doktora gttim bartholin ksti dedi ve şişmiş baya ameliyat öneriyor acaba bu ameliyati olan varmı duyduğunuz veya sizden kimse hic bilgim fikrim yok netten araştırdım ama iyi diyende asla yapma diyende var 🥺
Merhaba ben oldum benim kistim içeriden de çok büyümüş yumurtalığıma kadar uzanmış hem bezi hem kisti komple aldık nisan ayında şimdi iyiyim çok şükür ihmal etmeyin

Merhaba ben oldum benim kistim içeriden de çok büyümüş yumurtalığıma kadar uzanmış hem bezi hem kisti komple aldık nisan ayında şimdi iyiyim çok şükür ihmal etmeyin
Çok geçmiş olsun iyi oldugunza sevindim iki sezeryan geçirmiş biri olarak çok korkuyorum bu ameliyattan surecinizi anlatabilir misiniz ameliyat nasıl oldu anestezi ne sekilde verildi devlttemi özel demi oldunuz bide kist büyüklüğü nasıldı benim bir ceviz kadar var dışarda iceriyi bilmiyorum

Çok geçmiş olsun iyi oldugunza sevindim iki sezeryan geçirmiş biri olarak çok korkuyorum bu ameliyattan surecinizi anlatabilir misiniz ameliyat nasıl oldu anestezi ne sekilde verildi devlttemi özel demi oldunuz bide kist büyüklüğü nasıldı benim bir ceviz kadar var dışarda iceriyi bilmiyorum
Öncelikle size de çok geçmiş olsun.2016 dan beri bu kistle uğraşıyorum doktorum 27 yaşındayım yaşım küçük ve yeni evli olduğum için bezi almaktan yana değildi en son çare demiştik hep o yüzden başta drenaj yaptık bir kaç ay rahatlatıyordu 5. Seferki drenajda iltihap vucuduma yayıldı ateşlendim hastaneye yatmak zorunda kaldım 2 gün ateşimi düşürmeye çalıştık doktorum en sonunda bezi tamamen almak için ameliyat olmama karar verdi benim çok yayıldığı için çok fazla dikişim vardı genel anesteziyle ameliyat oldum istanbul pendik medical parkta ameliyat ağrısı bartolin apse ağrısının yanında hiçbirşey size öyle söyleyeyim. 2. Gün taburcu oldum çok dikkatli baktım 2 ay boyunca nereye gidersem pansuman malzemelerimi yanımda taşıdım dikişler sızı verdi düşene kadar ama çok şükür şuanda 2.5 ay oldu iz bile kalmadı eğilirken yada ani hareket yaptığımda ameliyat yerimde biraz ağrım oluyor doktorum zamanla geçicek dedi iyiki oldum kurtuldum diyorum ben çok çektim psikolojim bozuldu allah size de yardım etsin inşallah hemencik kurtulursunuz bu hastalıktan😊

Öncelikle size de çok geçmiş olsun.2016 dan beri bu kistle uğraşıyorum doktorum 27 yaşındayım yaşım küçük ve yeni evli olduğum için bezi almaktan yana değildi en son çare demiştik hep o yüzden başta drenaj yaptık bir kaç ay rahatlatıyordu 5. Seferki drenajda iltihap vucuduma yayıldı ateşlendim hastaneye yatmak zorunda kaldım 2 gün ateşimi düşürmeye çalıştık doktorum en sonunda bezi tamamen almak için ameliyat olmama karar verdi benim çok yayıldığı için çok fazla dikişim vardı genel anesteziyle ameliyat oldum istanbul pendik medical parkta ameliyat ağrısı bartolin apse ağrısının yanında hiçbirşey size öyle söyleyeyim. 2. Gün taburcu oldum çok dikkatli baktım 2 ay boyunca nereye gidersem pansuman malzemelerimi yanımda taşıdım dikişler sızı verdi düşene kadar ama çok şükür şuanda 2.5 ay oldu iz bile kalmadı eğilirken yada ani hareket yaptığımda ameliyat yerimde biraz ağrım oluyor doktorum zamanla geçicek dedi iyiki oldum kurtuldum diyorum ben çok çektim psikolojim bozuldu allah size de yardım etsin inşallah hemencik kurtulursunuz bu hastalıktan😊
Cokk teşekkür ederim cevaplarınız için analdigim kadar siizin ağır bir vaka olmuş çünkü bend ağrı yok denecek kadar az sadece oraya baskı olursa ağrı oluyor oda hafif bişey ben hic bir yol denemedim doktor hepsni anlatti drenajda tekrarlar dedi çoktan var bende ama bu defa baya şişmiş o yüzden en iyi yol ameliyat dedi bende güvenmek zorunda kaldım inşallah herşey güzel geçer sizde inşallah bir daha yasamazsnz ben ağrısıni yaşamadım ama enfekte oldum kasinti akinti problemleri yasadim

geçmiş olsun , Allah şifalar versin
bende medikal parka yakın oturuyorum. biliyorum hastaneyi :KK5:

Sağol papatyam. Evet bobrek ve genetikten dolayı sık sık yükselirsin ama kaç aydır yoktu tetikleyici bisi de yemedim dikkat ediyorum tuza falan ama bir anda başlayınca yordu.

Hamilelik tetikler direk zaten hava da sıcak kontrolde olman lazım riskli biliyorsun.
Stresi hiç demiyorum bile

X