Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben bi süre hesabımı dondurcam kızlar. Merak etmeyin diye haber vereyim dedim. Hem sosyal medya detoksu yapcam sürekli elimde çünkü telefon hem de bazı sıkıntılarım var. Seviliyorsunuz ❤️
Inşallah geçer gider sıkıntıların Allaha emanet ol🌹

Bende kurban öncesi fena düşündüm bi gideyim burdan diye aynen her an herşey olabilir 👍👍

Öyle. Zaten eski tat yok o kadar çirkinlik gördüm ki tek buraya bakıyorum artık.

Çocuklarla ilgilenince tel olmuyor onların yanında bırakmazsam örnek olamam zaten sınırlamam lazım benim de

Öyle. Zaten eski tat yok o kadar çirkinlik gördüm ki tek buraya bakıyorum artık.

Çocuklarla ilgilenince tel olmuyor onların yanında bırakmazsam örnek olamam zaten sınırlamam lazım benim de
Benim dualar grubum yok ara verdim

Dua okuyoruz ne mutlu bonus ama insanlar çok yorucu ve vefasiz

Sahtelik çok

Bide benim bahçe isleri annemin rahatsızlığı gelen giden yoruldum beynen bedenen

Allah kavuştursun gönülüm eşin sağlıkla sıhhatle gidip gelsin askerden 🤲🏻

Allah kavuştursun Gönülcüm 🌹

Allah kavuştursun gönül güle güle gitsin gelsin, nereye gidiyo

Hayırlı teskereler olsun canım kolaylıkla gittsin gelsin 🤲🏻

Allah kavuştursun gönülcüm 😍

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi Allah kavuştursun canım

Allah kavuştursun gönül ❤️

Allah kavuştursun Gönül ⚘🍁

Hepinize çok teşekkür ederim aminn Allah hepinizden razı olsun 🤲🏻🥲
Benimde sıkıntılarım var dualarınızı beklerim ❤️

Ben bi süre hesabımı dondurcam kızlar. Merak etmeyin diye haber vereyim dedim. Hem sosyal medya detoksu yapcam sürekli elimde çünkü telefon hem de bazı sıkıntılarım var. Seviliyorsunuz ❤️
Allah a emanet ol Sweetimm sende seviliyorsun :anne: sıkıntılar neyse tez vakitte kolaylıkla geçsin İnşaAllah 🤲🏻 ❤️

Kızlar aslında burda soyal medya detoksu uygulayalım mı? haftanın belli bir günü atıyorum şu saatle şu saat arası elimize tel almıyacağız (saat aralığı 12-24 saati geçmeli )
Almadığımız saatlerde ne yaptığımızı gelir gelmez bildirim yapalım fikiri geliştirebilirsiniz
Uyar bana

Nego Nego mmmdan emanet hatim grubumuz var.
Kendimin Filistin dua topiği var
Pixiee filizimmm ile ortak dua grubumuz var
Bonusumun manevi günlük dua topiği var
pareminn dua grubu var
zeynomun dua grubu var
Ve başka dua gruplarına katılıyorum. elimden dilimden geldiğince

Öyle hayatıma işlemiş ki düzenli okuma yapmak. Tanımadan görmeden dualarda buluşmak. Beni diri tutuyor. Dünya telaşları içinde nefes aldığımı hissediyorum. Elhamdülillah

Ve bu topik özel benim için. Şuan hiçbirinden ayrılamam, mutsuz olurum.

Sitedeyim, şimdilik, ileri de ne olur Allah bilir

Bana iyi geliyor, manevi dostluklar oluştu ❤️

X