Düzenli Evimiz & Hayatımız

Efser O senle yapacağım çekmece bugün müydü unuttum boşalttım çekmeceyi
Valla ben yapamadım yine 2 yorgan yıkadım 1 battaniye kaldı çamaşılıkta yer yok
Akşam yemeği telaşım var vişne gelmiş kaysı duruyor
Eşime dedim bana böyle ev mutfağı olmuyor sen ayrı bir yerde bana profosyinel bir mutfak aç böyle kazanlı mazanalı bizi anca o karşılar yedirir içirir kışlık hazırlık yapar akşamda evime gelirim

Yorganı yıkarken şunu fark ettim
Çamaşır makinesi suyu aldı elyaf yorgan suyu çekti makinenin camında gıçılama yaptı bende dur rahat hareket ettsin ses kesilsin diye deterjan gözünden 5lt su ekledim onuda çekti kurudu
Sonra dur biraz daha ekleyeyim dedim 20lt su ekledim su yarıya kadar çıktı suyun rengi bidiğin buğday sarısı bu bunu kuru kuru yıkadığı içinmi bu kadar kir çıktı dedim anlamadım ama şu bir gerçek bu makinada biriken tordular kirler kokular bu kadar az suyla temiz olmuyor tamam su tasarüfü yapmak lazım ama bu da yeterli değil bence bunu orta yolunu bulmak lazım yeni nesil makine üretiçileri daha mantıklı bir üretime gitmesi lazım
En basiti makineye su artıma cihazı eklenirse ön yıkamayı arıtılan suyla yapsa buda bir tasarüf olur bir fikir

Yemek yendi mutfak toplandı
Uzanıp dinlendim
Banyo temizledim
Tuvaleti yıkadım
Toz aldım
Çamaşır katladım
1 adet mutfak çekmecesi düzelttim
Maske yaptım duş aldım açılayım diye

Bi durgunluk var üstümde süpürgeyi bile açmadım.
Her saat daha fena olduğunu bilerek ne cesaretle süpürge açmadıysam artık

Hava sıcak

penyez83
Bunu Bonus a nasıl anlatacağız
böleeee izledim nasıl anlatalımmm kiii
fasulyeyi yıkamadan haşladı
Soğanın kabuklarını soydu, soğanı yıkamadı doğradı
Fasulye haşlandı üzerine soğuk su döktü
Ete hiç girmiyorum bakkkkk
Eti yıkamadı koca koca doğradı
Tuzu poşetle, resmen boşalttı

Ben ne izledim yahuuu

İzlemeyenlerin gözünde canlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…