Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ablaciiimm ben de tam yazıyordum, çok şükür iyiyim her şey yolunda sen nasılsın herkes iyidir inşallah
Bakamadım birkaç gündür telaşlıyım
Herkesi sevgiyle kucaklıyorum
Fark ettim gelmediğini beğeni yapınca dedim burda, yakaladım etiket ettim hemen

Tatlı telaşların kolaylıkla hallollsun inşaAllah dikkat et kendine canım havalar sıcak. Bizlerde seni sevgiyle kucakladık

Fark ettim gelmediğini beğeni yapınca dedim burda, yakaladım etiket ettim hemen

Tatlı telaşların kolaylıkla hallollsun inşaAllah dikkat et kendine canım havalar sıcak. Bizlerde seni sevgiyle kucakladık
Canımsın ablam
Allah razi olsun amiiin inşallah duanızı eksik etmeyin benim de dualarım sizinle
Valla çok sıcak abla şimdiye on kere uyumuştum sıcaktan uyunmuyor da Allahim ferahlık versin

Canımsın ablam
Allah razi olsun amiiin inşallah duanızı eksik etmeyin benim de dualarım sizinle
Valla çok sıcak abla şimdiye on kere uyumuştum sıcaktan uyunmuyor da Allahim ferahlık versin
Evde buz torbası varsa ayaklarının altına koy biraz rahatlarsın. Sonra uyursun inşaAllah
Dualarımızdasın ablamm hayırlı geceler

Canımsın ablam
buralarda öyle çok sıcak kaç gecedir doğru düzgün uyku yok bugün yağmur geliyomuş trakyadan inşallah

Çok teşekkür ederim choocum katkın olmazmi ne güzel yazmışın Allah razı olsun canım benim ❤

Arefe gününün kıymetini bilip değerlendirmeye gayret edelim hanımlar

Oruçlu olmak
Kuran okumak
Namazlara özen göstermek
Tesbihatlar çekmek
İhlas süresı okumak
gibi gibi....

Bu günden işleri, güçleri, alışverişi bitmeyi Rabbim nasip eylesin hepimize

Doktorumuz geldi bize çıkış izni verdi ...Ama fizikten sonra çıkın dedi fizik öğleden sonra

1 ay her gün fiziğe gelip gideceğiz ....iyi oldu yoksa annem eve gidince yine oturup kalıcak en azından fizikte hareket yapsın

Her gün ben getirip götürücem olsun iyi olsunda

Çok şükür Rabbim buraları ne eksik etsin ne kapısından geçirsin

Evim evim güzel evim

Sıra kurban bayramını atlatma da ve en zor olanı bu

Allah bana sakınlık versin sabır versin akıl versin Amin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…