Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çocuk sünnet oldu canım onun telaşesi var. Şimdi bu haftasonu da yurt disindan misafirlerimiz gelecek. Git geller olacak. Evi de hep temiz tutmaya çalışıyorum. Vakit olunca diyet topigiyle ilgileniyorum. İyi miyim bilmiyorum ya bu karın ağrısı gitmedi benden. Detaylı bakılsın istiyorum bu yüzden devletten randevu aldım oda te 15 gün sonra. Öyle işte bana bir dokun bin ah işit 😅
Sen nasılsın canım
Oğluşuna maşallah. Damat olur inşallah 😉

Allah kolaylık versin.
Ve geçmiş olsun.
Herkeste bir telaş bu sıra 🤸🏻‍♀️

Oğluna da sanada geçmiş olsun canım damatlığınıda görün inşaAllah 💐

sünnet, gelecek olanlar falan derken, stres olup da karın ağrın ondan olmasın. Bende telaşım olacağı zaman karın ağrısı çekerim stresten.

Randevu almışsın o zamana kadar stres yapmamaya çalış umarım tez vakitte geçer

İyiyim elhamdülillah bir zararım yok şimdilik
Amin penyezim ♥️ Yok canım ben 1 ay olmadı herhalde rahatsizlandim, acilde ilaç verip yolladılar. O zaman geçici bir iyileştim. Sonra tekrar başladı. Bildiğin hasta oldum keşke stresten olsaydı
Oğluşuna maşallah. Damat olur inşallah 😉

Allah kolaylık versin.
Ve geçmiş olsun.
Herkeste bir telaş bu sıra 🤸🏻‍♀️
Çok sağol canım hepimiz görelim inşallah 🤗
Topikte şu an misafirlere karşı çok fena doluyuz yoluncak biri varsa de yolalım
Kaynanam 🥰

Çocuk sünnet oldu canım onun telaşesi var. Şimdi bu haftasonu da yurt disindan misafirlerimiz gelecek. Git geller olacak. Evi de hep temiz tutmaya çalışıyorum. Vakit olunca diyet topigiyle ilgileniyorum. İyi miyim bilmiyorum ya bu karın ağrısı gitmedi benden. Detaylı bakılsın istiyorum bu yüzden devletten randevu aldım oda te 15 gün sonra. Öyle işte bana bir dokun bin ah işit 😅
Sen nasılsın canım
Oğluşuna geçmiş olsun ailesiyle birlikte daha nice güzel günlere💐

Sen nasılsın canım
Geçmiş olsun 💐

Sen nasılsın canım
Geçmiş olsun Allah damatlığınıda görmeyi nasip etsin inşallah sanada çok geçmiş olsun canım

X