Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aynen bide haftasonumuz olur

Teyzem getirir börek baklava teyze kızları var yardim ederler şimdi Allah var ama gerisini koy çöpe

Bide amca oğlum var hiç sevmen kendisini Allah af etsin mangal yapar derdi o

Domates getir soğan getirin yeşil biber getirin biberin kilosu 60 tl

YA sen getirseydi ya biberi o mangal izgarasina biberlerle birlikte ateşe basasim geliyor

Cidden

Evet çözüm her sene babam bir dahaki yıla yapmayacam diye söz verir umutlanırız ama yine ayni kısır döngü

Ya Bonus bayram da bize gel neeeeee oluuuurrrrrrrr

Lutfeeeeennnn ohhhhhhhhhhh beeeee ❤❤❤❤
Bu gidişle biz gelecezzzzz Sen onların hakkından gelmemişsin

Not : kahve rengi kuşak tekvandocuyum (orta okulda gitmiştim) yaşlandık ama bi uçan tekme atacak kadar gücüm var pareeeeee

Ben ne dedim aynısı babanın sorunu ne neden hayır diyemiyor kardeşlerine bir minneti falan mı var

MssPARE bir de eminim gelirken eli boş gelir her şeyi yerler bir kilo bir şey getirmezler dimi hayrattan yer içer gibi
Yukarı yazdım bir teyzem herşeyiyle gelir kahvaltısı çorbası yemeği tatlısı böreği

Bide amca kızı börek yapar yada tatlı

Bide amca gelini var klasik revanı yapar gelir

Dayım içecek alır sadece bir tane ayran fanta cola gibi

Gerisi muesseseden

Daha önceki bayramlarda bahçede biber domates olurdu bahçeden toplarlardı yenirdi daha yetmez evlerine görüntülerdi sebze meyve geçen yıl yaprak toplamışlardı

Hep asmaların üstü açıkta kaldı

Biz toplarken üzümlerin üstünü açmadan toplarız yoksa arılar yer kışın pekmez yaparız o yüzden dikkat ederiz

Ay benim anlatacaklarım bitmez ki hangisini anlatayım

Başınızı agrıtıyorum ne olur Hakkınızı helal edin

Özürdilerim

Bu gidişle biz gelecezzzzz Sen onların hakkından gelmemişsin

Not : kahve rengi kuşak tekvandocuyum (orta okulda gitmiştim) yaşlandık ama bi uçan tekme atacak kadar gücüm var pareeeeee
Anaaaa ciddi misin kız gelin sene şu amcamın oğluna bide dünürüm bilmem.kimisine atın bir tekne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…