Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benimkinin içinden canavar çıktı. Doktor diyor ki kaç yıldır muayene ederim çocukları ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım hiç ağlamazdı kuzum doktorda. Geçen 2 yaşta kan aldılar. Bulamadılar baya oynattılar içinde iğneyi. Canı yandı tabi ondan beri korkuyor. Doktor 2 yaşta kana gerek yok bir sorun yoksa çocuğa yazık işkence yapmışlar resmen dedi. Savaştan çıkmış gibi olduk öyle bağırma ağlama sesi kısılana kadar. Tutamıyoruz gücümüz de yetmiyor

Gelmiş geçmiş olsun şekerciğim
Dr ne dedi ?

Ben de 15 pro max almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misin, parasına değer mi?

Kamerası önceliğim ama ısınmalar oluyor diyenler var.
Valla kuzum çok anladığım bir şey değil ben dayanıklı uzun ömürlü olduğu için terçih ediyorum bundan önce 11 pro max kullandım eşimin bir hatası yüzünden değişmek zorunda kaldım Çok sık telefon değişmem dediğin şikayetlere rastlamadım kemara kalitesi gayet güzel dayanıklık konusunda başaralı düşmeler çarpmaladan etkilenmiyor saklama alanı güzel bazı güncelemeleri kendi yapıyor bildiğim özellikleri bunlar
Tek sıkıntı 11 çok hafif zarifti bu biraz ağır ve kaba

Ben de 15 pro max almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misin, parasına değer mi?

Kamerası önceliğim ama ısınmalar oluyor diyenler var.
Eşimde kullanıyor ısınma sorunu yaşamıyor
Bakıyorum benim telefonumdan pek farkı yok kamerası çok güzel çekiyor şarj uzun dayanıyor saklama alanı fazla

çok şükür bak bişeyi yokmuş hadi gözünüz aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…