Düzenli Evimiz & Hayatımız

Arkadaşlar buraya yazıyorum ben bu sefer diyete daha sağlam başlıyorum. Bugün giyecek bir şey bulamayınca ve kendimi böyle görünce modum düştü. Ben düşersem beni kaldırın
Sweetimm sende beni kaldır her sabah kavga ediyorum kendimle

Bi şeyde yok aslında geceleri uykuya dalmakta zorlanıyorum sabah erken uyanıyorum yorgunum ama uykum gelmiyor ondan sanırım

Düşünüyorsan bişeyler hayal ondan olabilir canım tesbih çek kitap oku bol uyku getiren şeyler.
Uyumadıkça bu sefer tel tv falan iyice uyarana maruz kalıyoruz melatonini hep pihnan alıyor biz zombi gibi

Kızlar selam. Hepiniz iyisiniz inşallah. Bilgisi olan vardır diye soruyorum. Avon kozmetik boykot mu. Ben boykot diye biliyorum fakat boykot sorgulama sitesinde çıkmıyor
Aleyküm selam canım iyiyiz sen nasılsın
Hiç kullanmadım bildiğim kadarıyla abd firması

Kızlar selam. Hepiniz iyisiniz inşallah. Bilgisi olan vardır diye soruyorum. Avon kozmetik boykot mu. Ben boykot diye biliyorum fakat boykot sorgulama sitesinde çıkmıyor

Aynen penyezim öyle yazıyor Amerika desteklediği için Amerika ve diğer destekçi ülkelerin mallarını da boykot ediyor çoğu insan

Nerdesin serocum iyi misin? Avonu bilmiyorum canım bakayım ben de

Çok şükür iyiyiz diyelim iyi olalım inşallah hepimizde ...abd firması yazıyor kimisi Brezilya yazıyır kafam karıştı. Bi tanıdığım satış yapıyor bugün anlattım boykot vs diye hayır değil dedi bende araştırdım net boykot diyemedim o yüzden kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…