Düzenli Evimiz & Hayatımız

O bizim yapacağımız iş değil ki efser sen ben anı günü kurtarmaya çalışıyoruz çoğu zaman.
tuvalet kağıdı falan uygunsa bi tane daha alıyoruz ki öbür ay pahalı fiyattan almayalım

O kadar haklısın ki dünyanın en iyi ilaç mucidi listesinde giripin i bulan Türk ilk 10 da yer alıyor aileden zengin olmasa o listeye girebilirmiydi bence hayir bu coğrafyada değişmeyen tek şey eğitim ve iş adaletsizliği

eşim kaç sene iç piyasa dış piyasa aktif tiçaret yapan bir insan bu dedelerinden gelen bir meslek hiç bir zaman indirim adı altında stok yaptırmaz ihtiyacın olanı almaya karşı değil rastlamışım indirimden alırım
Bana söylediği şey üretiğin şeyin stoğunu yap ama üretmediğin sana kar diye görünen stok şeyin sende kat kat çıkarılar bu ülkeye zarar

Çok doğru haklısın.
imkan bulup burda kurulan firmalar da bazen düzgün iş yapmıyor ki 7 ay olmuş bingodan kendi adıyla bir bulaşık tableti çıkmadı.

Asperox geçtiğimiz ay çıkardı. Boykot mu yönlendirdi bilmiyoruz tabi.

Niye yoktu ki zaten ben uzun yıllardır bingo kullanıyodum çamaşıra bulaşık için de alırdım yani

teknoloji kullanmada dünyada 3. Müşüz bak bir bulaşık deterjanın olmasın

Kahvaltı hazırladım topladım
Makineye çamaşır attım yıkandı astım
Evi topladım süpürdüm oğlum batırdı tekrar süpürdüm
Yatakları topladım
Ders başına oturacaktım ama 2.defa süpürme işi sinir etti beni biraz oturayım çalışırım inşallah

Gölge sınav yaklaştı guzum işleri biraz ötele öncelik sensin önce işleri ayarlim oturim derse deme.

Dersi ayarladıktan sonra işler. Geçici süre zaten

Gölge sınav yaklaştı guzum işleri biraz ötele öncelik sensin önce işleri ayarlim oturim derse deme.

Dersi ayarladıktan sonra işler. Geçici süre zaten
Ya bonus oğlan haşhaşlı yicem dedi babaannesi yapmıştı ye dedim oturttum yerlere dökmüş biraz dökülenler gırgır la dedim yapıyordu sonra bi baktım Gırgırlarken yemediği büyük parçaları da atıyor yere gırgır la üstüne basıyor süpürcem diye her yere sıvamış. Şimdi nasıl öyle bırakıp oturayım

O aksilik olmuş canım onu demiyorum geneli diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…