Düzenli Evimiz & Hayatımız

MssPARE annesi ameliyatmı olacak ?
Efserim benim annem değil başka arkadaşın annesi kuzum

Annemle hastanedeyiz üremiz düştü tekrar Mr çekilecekmiş bugün dua edin herşey yolunda gitsin

RABBİM şifalar versin annelerimize senin annen nasıl iyimi telaşımdan ne girebildim buraya ne yazabildim
Yok canım o başka arkadaşın. Pare dün konu açmıştı oku bak onlar da beklemede MssPARE

Arkadaslar Annemin şifa bulmasi icin Ya Şafi cc Esmasina ve Duaya ihtiyacim var...
Aynen Bonusum biz bugün daha net sonuçlar alacağız d6a edin kuzum hem sonuclar iyi olsun hem annem iyi olsun

Sağlıklı mutlu uzun ömürleri olsun inşallah

Gratis haberlerine üzüldüm insan olarak.

Ben de gittim sabah okuldan çok yakın zaten hep yazdım biliyosunuz ne arbede ne başka bişey olmadı kasayı beklerken sohbet etti herkes ürün tavsiyeleri vs.

Kavga eden insanlıktan çıkana bişey demiyorum ama giden insanları da körü körüne eleştirmek ne kadar doğru daha uyguna almak ne zamandır suç olmuş ayıp olmuş?

Her kuyruğa bir video çekip bakın şunların haline denmiş asıl bu ayıp bence insan gibi bekliyor herkes sırasını arkadan çekip bi de yayınlamışlar bu mu espiri malzemesi?

İndirimi daha düzenli şekilde yapsaydı firma bu kadar sorun olmazdı büyük çirkinlik oldu.

Hayırlı sonuçlar olsun Anneciğin bir an önce şifa bulsun
İyi kuzum ayın 16 sında korse takmayı bırakacak Ondan sonra biraz daha iyi hareket eder en azından

Bende gördüm ben neye takıldım biliyormusun
Yigenimin karısı 7000 liralık ürünüleri 1000 liraya almasına bu firma bu indirimle zarar uğramıyorsa neden sürekli zam üzerine zam uyguluyolar
Bu fiyatın ortalamasını çıkarsalar herkes alsın
Bu arbedeye gerek kalmaz
Ordaki insanların hiç bir suçu yokken afiş olması gecekten üzücü bunu protesto etmek lazım

1 gün önce de bişey için girdim ben bir tık fiyatları artırıp öyle indirim yaptılar ama 75 oranında olunca bize yine uyguna geldi.

350 civarı serumları 400 yapmışlardı indirimli fiyatına 100 yazıyordu.
şu an purestin arbutini 470 lira trendyolda çıldırtıcaklar bizi noldu 470 lira oldu?

Juvenil markasını alıyodum ben çok da memnundum uygundu da ama fransız markası ve israile destekleri var yerli ürün alayım dedim purest yerli indirim olmasa bekleyecektim demek.

Hepsi bir oyun valla bana çok saçma geliyor
Bu bir hak kazancımı oluyor olan yerel üretiçiye oluyor bizim kendi pazarımıza yölenmemiz lazım.

Efser migros 50 indirim yapmış mesela pedlerde ama bundan da uygundu gratiste o günlük paketler 25 liraydı büyükler 37 bunu görünce tabiki herkes almak ister
Bende şunu düşünüyorum tek bu firma değil tüm market zincirleride dahil. demeki bu fiyat "indirim "bu fiyatı magazaya giriş fiyatı diyelim fazımahal (ben artık bunada inamıyorum) bu üründen ne kadar kÂR etmeleri lazım maile bunu araştırsın
Bunlar balon indirimler asılında bu firmalar indirim zamanları protesto etmek lazımki normal günlük fiyatlarına çeki düzen versin

Hasta bakmak zordur psikolojik olarak çökmüş ve gerginlwr büyük ihtimalle o yüzden birbirlerine sözleri batıyor dur inşallah araları düzelir

Kimya kadar doğaya sahip ol üretsen bu topraklardan bu endemik bitkilerinden gençlik aşınısını bile bulursun doktorun atası bu topraklarda yetişsin senin otunu çöpünü yurt dışına kaçırıp öğrencilere ders versinler
Benim kimyagerlerin benim laborantlarım kbs adı altında saçma bir sistemde limon satsın kasiyer olsun

Aslında bunların kaşısında durmak kedi çocuklarımıza bir gelecek olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…