Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın hayırlı sabahlar :KK68:

Screenshot_20240522-054459_Instagram.jpg

O anne dedikçe efendim diyorum araya girip bazen kesiyor bazen devam ediyor. Heyecanlanıyor gibi de. Kalabalıktan beri gelmiyoruz ki🫣 bugün annemde diodu nazar değdi diye
Bizde de aynı durum var ama özellikle heyecan yapınca çok tekrar ediyor
Bence düzelir zamanla diye düşünüyorum 🙂🤲🏻

Teşekkür ederiz 🌸
Yaa senin çocuğun var mı peki :)

Yok ben mart annelerindeydim ama şubata denk geldi doğum :)
Teşekkür ederiz 🌸
Evet var, iki tane.🙂
Yeğenimin de geçen yıllarda karın ağrıları oluyordu.Gastroentrolojiye götürdüler devlette ilgilenilmedi pek ablam başkent hastanesine götürdü bağırsak,mide filmleri çekildi.Şuan iyi çok şükür.
Cips türü şeyler yasaklandı, dışarıdan döner etleri vs.onlarda iyi pişmeyince yapıyormuş.
Belki sizinde böyle birşeydir bi takip edebilirsin yedikleriyle alakalı olabilir.
Benim ailemde genetik mide bağırsak sorunları,biraz aşinayım.😬

O anne dedikçe efendim diyorum araya girip bazen kesiyor bazen devam ediyor. Heyecanlanıyor gibi de. Kalabalıktan beri gelmiyoruz ki🫣 bugün annemde diodu nazar değdi diye
Benim kızda da oldu, bikaç gün sonra düzeldi.
Geçicidir inş.telaş etme.

S.a Hayırlı sabahlar hanımlar..
Kediciğin sesini duyunca uyuyamadım bi baktım annesi götürmemiş yavrucağı🥺
Eşim sağolsun bahçeye götürdü başında durcak bakalım bu sorumsuz anne gelip alacak mı?Ay resmen içimiz cız etti ne yapacağımızı bilmiyoruz.😐

ÖYle görünce biz süt tozu alıp şırıngayla veriyoruz sonra zaten yaş mama falan yer ilk 1,5 ay anne sütü ya da süt tozu

ÖYle görünce biz süt tozu alıp şırıngayla veriyoruz sonra zaten yaş mama falan yer ilk 1,5 ay anne sütü ya da süt tozu
Ya ben hiç bilmiyordum YouTube'dan baktım süt tozunu gördüm.
Veteriner bi arkadaşın babası süt vermeyin mideyi bozar demiş.Veteriner de şehir dışındaymış şansa bak ya.
Bizim burada kediler dışarda hep maşallah uyumlular tekir kedi işte.
Bizimkiler artan yemekleri verir ama bebek kedi hiç bilmiyorum vallahi.😢
Öyle büzüşmüş kutuda görünce içim burkuldu.
Örtü serdim altına gövde kısmını da ince birşeyle örtüm.
Bi annesine kavuşsun rahat bir nefes alacağım vallahi.🥺
Maalesef ben çok seviyorum hayvanları ama asla dokunamiyorum.😔 Arkadaşın kuşu vardı evde uçuyor vs.geldi kondu ben yine dokunamiyorum.
Ama kedicik için bi çocuktan yardım isterim yaparım inş.

Diyette olan arkadaşlar kimlerdi :skandal:
:KK70:Bennnn :KK54:
Diyetteyim diye düşündükçe daha fazla yediğimi fark ettim 3.günden sonra diyet beni, ben diyeti terk ettik :sus: ohhh şimdi rahatım sağlıklı yaşam düşüncesiyle eskisi gibi az yiyorum, su içip günde 6 bin adımla yola devam gayretindeyim :super:

:KK70:Bennnn :KK54:
Diyetteyim diye düşündükçe daha fazla yediğimi fark ettim 3.günden sonra diyet beni, ben diyeti terk ettik :sus: ohhh şimdi rahatım sağlıklı yaşam düşüncesiyle eskisi gibi az yiyorum, su içip günde 6 bin adımla yola devam gayretindeyim :super:
Ben de dikkat ettikçe nasıl zayıflayamadım hayret ediyorum 😩bence tartı bozuk 🙄

X