Düzenli Evimiz & Hayatımız

Güldürdün 😁
Göz göre göre aldım 5kg. Farkında ola ola :)) haftaya başlıcam diye diye yedim :)))

Senin hedef ne ki ola

Benim kilom fazla canım hedefim sadece eksilmek belli bir rakamım yok.

Sen belli şeyleri kessen öğünleri dengelesen o bile farkeder hatta yeter.
5 kilo bişey değil.

Gerçekten berbat durumda yim kızlar ev aldı başını gitti ne kitap okuma ne ibadet ne temizlik
Nereden başlamalıyim vitaminlerime baktirdum malesef hepsi düşük çıktı ilaçlarıma başladım evvelki gün
Nereden başlamalıyim
Eşim 3 vardiya çalışıyor zaman yönetimini yapamıyorum
Bana bir öneri verin ne olur

Selamün aleyküm canlar sizi nasıl özledim bı bilseniz
Ama kendimi de özledim
Başımıza neler geldi neler çok şükür atlaticaz inşallah
Nisanın ortasında engelli kaynım kansilzliktan hastane de yattı kan kanserden şüphelenildi ama çok şükür kanser çıkmadı vitaminsizlikten kansız kalmış ve vücutda herşey sifirdi
5 gün yattı sonra çıktık 1 hafta geçmedi geçen 5mayisda sağ ayagina felç vurdu turuyemedi
Sabahında sağ koluna
Hemen gittik öğleye nörolojiye beyin kanaması var burda cerrah yok diye yoğun bakım yok diye hastane aramaya resmen hayatı tehlikesi vardı ameliyat olacaktı ama anestezi kaldıracak biri değil o yüzden çok korktuk ama blinci vs yerindeydi Cok şükür
Sonra Yalova atakent Hastanesi'nde yoğun bakımda yattı 1 hafta. Sonra şehir hastanesine götürdük orda çok şükür bişi yıkmadi fizik tedavi alicak cansız değil ama koordine edemiyor bezliyorum ben yediriyorum denge sağlayamiyor
Destekli oturuyor
Simdi de babane halsiz bitkin yatıyor 3 gündür
Yemek de yemiyor bugün zar zor bı yoğurt yedirdim doktora gitti iki bölüme ordna da ilaclari var bı kacini içiyor ancak

Kendim psikolojik destek almaya başladım yüzyüze iyi gelmeye başladı gibi
Çok yıpranmış vaziyetteyim psikolojik olarak
Yarın ancak market vs yapabilcem
Rabbim hayırlara çıkarsın
Maddi olarakta zorlanmaya başladım biraz
Karmaşık vaziyett bizim ev yine yani
Köye daha çıkamadk merkezdeyiz
Herşey karmaşık oldu bu sene
Umarım herkes iyidir

Selamün aleyküm canlar sizi nasıl özledim bı bilseniz
Ama kendimi de özledim
Başımıza neler geldi neler çok şükür atlaticaz inşallah
Nisanın ortasında engelli kaynım kansilzliktan hastane de yattı kan kanserden şüphelenildi ama çok şükür kanser çıkmadı vitaminsizlikten kansız kalmış ve vücutda herşey sifirdi
5 gün yattı sonra çıktık 1 hafta geçmedi geçen 5mayisda sağ ayagina felç vurdu turuyemedi
Sabahında sağ koluna
Hemen gittik öğleye nörolojiye beyin kanaması var burda cerrah yok diye yoğun bakım yok diye hastane aramaya resmen hayatı tehlikesi vardı ameliyat olacaktı ama anestezi kaldıracak biri değil o yüzden çok korktuk ama blinci vs yerindeydi Cok şükür
Sonra Yalova atakent Hastanesi'nde yoğun bakımda yattı 1 hafta. Sonra şehir hastanesine götürdük orda çok şükür bişi yıkmadi fizik tedavi alicak cansız değil ama koordine edemiyor bezliyorum ben yediriyorum denge sağlayamiyor
Destekli oturuyor
Simdi de babane halsiz bitkin yatıyor 3 gündür
Yemek de yemiyor bugün zar zor bı yoğurt yedirdim doktora gitti iki bölüme ordna da ilaclari var bı kacini içiyor ancak

Kendim psikolojik destek almaya başladım yüzyüze iyi gelmeye başladı gibi
Çok yıpranmış vaziyetteyim psikolojik olarak
Yarın ancak market vs yapabilcem
Rabbim hayırlara çıkarsın
Maddi olarakta zorlanmaya başladım biraz
Karmaşık vaziyett bizim ev yine yani
Köye daha çıkamadk merkezdeyiz
Herşey karmaşık oldu bu sene
Umarım herkes iyidir
Rabbim sıkıntılarını zorluklarıni sevince mutluluğa hayra çevirsin canım
Hep ama hep iyi ol inşaallah

Ölümle burun buruna geldik yani fizik tedaviyle denge sağlayabilirmis
Bu kanama önceden de çok olmuş belirti vermeden böyle böyle özellikleri yitirmiş misal zeka ayaklar vs tek başına yuruyememisi hidrosefali hastası olduğundan olablrmis
Biz güç kaybı diye düşündük ama değilmiş şok geçirdik bı anda
Evde ya çok şükur yemediği yemekleri yemeye basladi
Hastane sonrası
Tavuk et yumurta peynir süt bunları yemiyordu meyve vs hepsini yiyor artık
Bı de mama başladık günde bı tane onları da içiyor hafta da 1 B12 iğnesi vuruluyor folik asit demir hapı alıyor bakalm
Ama.oglum olmuş artık onu anladım o korkulari yaşadım annelik nasıl bişi anladım
Ambulansta normalde yakın almiyolarmis ambulansa bindim ilk defa onla elimi hiç birakmadi
Annelik buymuş 😔

Gerçekten berbat durumda yim kızlar ev aldı başını gitti ne kitap okuma ne ibadet ne temizlik
Nereden başlamalıyim vitaminlerime baktirdum malesef hepsi düşük çıktı ilaçlarıma başladım evvelki gün
Nereden başlamalıyim
Eşim 3 vardiya çalışıyor zaman yönetimini yapamıyorum
Bana bir öneri verin ne olur

Önce sakin olup kendinize bir dua edin sonra besmele çekip bir yerden başlayın Allah kolaylığını vrre[

Akşamdan evi toplayıp yatın mesela bulaşık varsa yıkayın müzik açın dizi açın sevdiğiniz şeyleri dinleyin daha kolay ilerler.

Önce sakin olup kendinize bir dua edin sonra besmele çekip bir yerden başlayın Allah kolaylığını vrre[

Akşamdan evi toplayıp yatın mesela bulaşık varsa yıkayın müzik açın dizi açın sevdiğiniz şeyleri dinleyin daha kolay ilerler.
Tamam inşaallah canım
Dua eder dua beklerim kime derdimi anlatmaya çalışsam duymazdan geliyor
Tamam gelsinler evin işini yapsinlar demiyorum ama en azından dinlenilmek istiyorum bazen

X