Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın Aktif Lora dan haber alan varmı belki buraya yazmıştır bakayım ona göre haberi olan varmı diye sorayim diyecektim

Dua grubuna kaç gündür yazmiyor nerde bu kız derken důn yazmış

Aktif Lora canım loracim çok geçmiş olsun Rabbim güzel haber alin ve herşey yolunda gitsin
Tertemiz olsun herşey

Iki günlük okuman var bugünle birlikte 3 günlük okuma olucak grupta ben okuyayim senin yerine

Keşke dün siteye girince özelden yazsaydın dün okurduk bugün biterdi

Tekrar geçmiş olsun yüzünüzü güldürecek haberler alın inşallah

Hasta olan herkese geçmiş olsun

Kalıptan biraz kestim tezgah vs.kullanmak için köpürttüm bulaşık süngeriyle öyle tezgahı köpürttüm sonra duruladım.
Daha kolay durulanıyor,hem c.f ağız alışkanlığı diyoruz ya krem temizleyici gibi değil. Onu arındırmak çok daha zor.
Su israfına elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum hassas noktam.
Perde yıkarken de kalıp olarak makinaya katıyorum.
Oğlanın spor ayakkabısını da yıkadım valla temiz yaptı.
Bana göre en iyi leke çıkarıcılardan biri içinde ne var bilmiyorum hangi maddeden kaynaklı ama temizleme gücü çok daha iyi.

Destek için ben de yazmıştım pare birlikte okuyalım kuzum istersen

Direk kanserojen canim.ah eş deger bise bulsam.cif güzel ama etrafa sıçratarak ve kalıntı birakarak işleri zorlastırıyor
Aynen ya c.f ağız alışkanlığı olmuş yaa krem temizleyici etrafa sıçrıyor.
Belki de bilerek çıkarmıyorlar canım sistem bu yaa insanoğluna zarar vermek siyonist, emperyalist düzen işte.
Bunu buraya nasıl bağladın dersen ilaç şirketleri de misal öyle.Bir yeri yaparak öteki yeri bozabiliyor bazı tedaviler.
Bu kadar gelişmiş teknoloji bu şekerin, tansiyonun kanserin vardır tedavileri bilerek sürmüyorlar piyasaya
Allah insanoğluna yardım etsin düzen baştan aşağı yanlış.

Teneffus Zili Tamam sözüm olsun burada, kullanıcam kekiği

Keki yap bu arada, güzel olur
Baktım youtube dan gayet güzel oluyormuş.
İyi iyi işlerden önce ilk kendini düşünmen lazım.
Valla benim midem bi ara çok kötüydü gastrit başlangıcıydı patates rendeleyip 20 gün içtim maşallah mucize gibiydi canım ağrılarım azalarak geçti.
Ben ilk bitkisele başvururum gerektiği yerde ilaç.

Hayırlı sabahlar herkeseee
Hava o kadar kapalı ki uyandığımdan beri boş boş duruyorum
Şimdi kalktım yatağımı topladım güneşlik ve cami açtım
Mutfağa geçtim
Dün akşam bulasikalrini elde yikamistim kahvaltı hazırlarken bi yandan bulaşık m. Boşaltmaya baslicam ama önce bi su koyup makineye çamaşır atayım

Kolay gelsin herkeseee

Hasta olanlara cok geçmiş olsun mesajlari pek okuyamadm

Hayırlı akşamlar kızlar. Perşembe günü oğlumun boğazından parça alınacak güzel geçmesi ve sonucun güzel çıkması için dualarınıza talibim
Oğluna da cok gecmis olsun canım guzel gecsin sonuçları tertemiz çıksın inşallah

Hasta moduna girdim limonsuz soğuk algınlığı ilacı vardı evde ondan içicem. Ablam dedi gel burda yatarsın ona geldik.

Boğazıma da bişeyler içsem iyi gelir de hiç canım istemiyor.
Ah canım ya Allah şifa versin ne güzel ablanın yanına gitmişsin biraz zorla kendini daha çabuk toparlarsın

Sağol canım, denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…