Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yemekler yendi bulaşıklar toparlandı,Ocak davlumbaz silindi.
Masa silindi.
4 defa çamaşır suyuna girmek zorunda kaldım. tavuğu yıkayınca,etli bulaşıklar durulandıktan sonra tekrar
E sabahta lavabo etrafı için..
Lavabo,wc yi yapmıştım benim gibi sağlık diyen birisi bir de ne gereksiz takıntılar.
Şu çamaşır suyu takıntısı önceden çok yoktu bende.
İki yıldır arttı.

Hayırlı akşamlar kızlar. Perşembe günü oğlumun boğazından parça alınacak güzel geçmesi ve sonucun güzel çıkması için dualarınıza talibim
Geçmiş olsun lorişim. Kolaylıkla geçsin sonucu güzel çıksın inşallah

Az önce kur yapanlar diye bir belgesel seyrettim bu erkekler hep mi şeref..z olur
Örümcek beyfendi kur için bir böcek avlayıp hediye paketi yapıyor hanımefendiye sunuyor ama yetiyormu olur mu heç daha çok hanım bulacak eeee avlanmak taze yemek bulmak zor diye önüne gelen ardık böcek paçalarını toplayıp paket edincede bellide olmuyor hanımlara sunuyor bizim salaklarda valla o bayat yemeklere artık çöpe kanıyor
Daha ileri gidip düşen çicekleri toplayıp paket ediyor hepmi salak oluruz et yerine ot yiyorlar erkekte istediğini alıyor otu çöpü bırak o erkeği ye hiç değilse karnın doryar hem hilebazın birde o hayırsızın çocuklarına bakaçaksın
Sinir geldi valla billa

Son düzenleme:
Iyi akşamlar kızlar
Wc lavoba yikandi
Havlular degisti
Mutfak salon koridor robot süpurdü
Dün kalan kızin odasini dipköse yatagi şifonyeri cektim süpurdum sildim
Ebeveyn banyosunu yikadim dusakabin ve lavoba dahil
Ön balkonu yıkadim mermerleri silindi
Bul.mak.bosalttim
Mutfakta bütün beyaz eşyalari çayci kahve mak.hepsini sildim
Bulasikligin kirecini çözdurdüm
Mutfak alt dolaplari sildim.bi anda hastalandım oğlandan mi bulasti bilmiyorum.bide wcye çamaşir suyunu çok dökmüşüm.ne zaman çok kullansam hasta oluyorum alerjimi tetikliyo heralde
Zorla sütü pişirdim birazdan mayalicam .
Hic halim yok

Hayırlı akşamlar kızlar. Perşembe günü oğlumun boğazından parça alınacak güzel geçmesi ve sonucun güzel çıkması için dualarınıza talibim
Geçmiş olsun
Hayırla kolaylıkla geçsin temiz çıksın sonuçlarınız

Geçmiş olsun canım
Adacayı ile gargara yapmak iyi geliyor dış etlerini büyük ihtimalle dolgu olacak dişin öyle ağrıtıyorsa

Öğleden beri boğazımda bi gerginlik vardı umursamadım arttı biraz başıma da nasıl ağrı yapıyor hasta olacakmış gibi hissediyorum inşallah olmam dünya kadar işim var
Sıra sıra işlerimi yapmak yazmak istiyorum ne ruhen ne bedenen gücüm yok.

Sabah olsun bakayım inşallah daha iyi olurum başlarım

İnşallah hasta olmazsın
Bende böyleyim bu aralar yapmak istediğim şeyler çok ama.icrata dokemiyorum Buda motive mi düşürüyor
Ama.sabahlari yürüyüş yapıyorsun maşallah bu çok güzel ben.okuyunca bile iyi geliyor
İnşallah aklımızda olan her işi yaparız

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Ağrısada o bölgeyi fırçalamaya devam et.
Kekiği suyu gargarası diş etleri için çok faydalı aklında bulunsun.

Geçmiş olsun canım
Adacayı ile gargara yapmak iyi geliyor dış etlerini büyük ihtimalle dolgu olacak dişin öyle ağrıtıyorsa

Pinhan Geçmiş olsun canım inşallah kolayca atlatırsın

Aktif Lora yavruna çok geçmiş olsun inşallah kolaylikla gelir gecer
Kızlar sağolun. Kekik suyunu biliyorum evet, istikrarlı kullanamıyorum malesef. Yoksa arada yaparım.

Diş taşlarımı temizledi ve 3 dolgu planladı.
Ve evet sorun diş etlerimde.
Dolgu yapacak ama beni zıplatacak kadar ağrıyan bu ağrıya sebep olacak çürüğüm yokmuş. Ufak çürükler dedi
Diş etlerim işte
Neyse bakalım başladık.
Korktuğum kadar vahim değilmiş inşallah.

Çok geçmiş olsun canım ne dedi doktor ciddi birşey yoktur inşaAllah

Kuzum akşamda biraz önlem al zencefil bal filan üşütme ilacı takviye vitamin neyin varsa al bakalım geçmiş olsun

Sevindim canım yinede iyi haber
Ama sen lütfen üşengeçlik yapma bir hafta boyunca kekik suyunu dene şifa bulan çok Allah'ın izniyle

Geçmiş olsun Bonus inş.korktuğun gibi olmaz sabaha çok dinç kalkarsın
Ara ara bana da öyle oluyor yalnız değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…