Düzenli Evimiz & Hayatımız

Noldu ya deme öyle
Bavullari boşalt makineye at ser

Evlere makine tut toz alicam daha

Wc banyo temizliği mutfak salon oturma odası camları silicem yarın bahçeye gidip orayı temizliyecem

Ben diyorum ki çanakkalede o yoğunlukta kaybolsaydım biraz daha keyif yapsaydım olmazmiydi

Şimdi sıkı durun iğrenç espri yapicam kaybolsaydım acaba Müge anlı beni bulurmuydu

Yakın olaydık bi kahveye gelirdin küçük bahçeme

Pariş bak sana çekmiştim bunu katmerli sakız sardunya bu geçen sene saramadı bi yere sarkıtamadım da dalı uzadı kırıldı.

Şimdi böyle cam önünde duruyor almayacağım balkona gerekirse ip bağlarım diyorum ona yaslanır

Eklentiler

• 20240412_090819.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 25
  • 20240412_090949.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 27

Bonuscum sabah bende sardunya saksını degistirdim çok acayip büyüdü ne tesadüf oldu sardunyalar dört kök olmuş ayirdim köklerden yeniledim toprağı bide ceylan var ya sardunya cinsi ona saksı alıp onu eklicem bir saksıda beş kök var uzun saksı istiyorum isim erken biterse gidip alicam ⚘bardakdaki mum çiçeği gelinimizden aldım onada saksı alicam tabiki iki saksiyla kalmiyacak ne çiçekler alicam bilemiyorum hakim olmam lazım kendime

Maşallah ne güzeller mum çiçeği küçük saksıya dikilecek diye biliyorum

Bende bugün yıkanacak kadar boşalttım banyo küçük her yeri dağıtmayayım dedim
Yarına anca biter temiz kalanları kısa proğram yapayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…