Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kız hani iş yapamıyordun sene noldu

Kış mevsiminde olduğumuzu, yönetim unutmuş galiba
burası 9. aydan sonra soğuk oluyor kar yağmadı ama hep ekşi de güneş olsa da sınavlar bitti biteli giden az öğrenci var bugün sınıfında 4 kişi vardı devamsızlık olmasın diye gidiyor

Selamlar kızlar tikleri atmaya geldim

Sabah Kahvaltı hazırladım
Oğlumla biraz oyun oynadım
Bi zayıflama çayı skandalı yaşadım onunla uğraştım baya
Sonra sofrayı topladım
Tezgah üzerinde yıkanan bulaşıklar vardı onları yerleştirdim
Bulaşık m. Boşaltmaya üşendim kahvaltı bulasiklarini elimde yıkadım
Bi posta renklileri yıkamaya.attim
Sonra oturma odası yatak odası topladım
Dün astığım çamaşırlar kurumustu onları topladım
Kurutma da da bi posta 3 posta katladım️ yerleştirdim️ yani yerleştirdik oğlumla beraber
Duşkabini yıkadım
Oturma odası ve salon hariç küçük süpürgeyle süpürdüm diğer yerleri
Oğlumu giydirdim kendim.hazirlandim çıktık
Akşam eve gelince yemeklerim vardı onları ısıttım
Sofrayı hazırladım
Sonrasında sofra topladım bulaşıkları yıkadım
bugün bulaşık makinesi boşaltasım gelmedi
çay demledim️ tavada kestane pisirdim ️çay yanı hazırladım
Ben sadece kahve ve su
Makinede camasirlar aklıma.geldi onları da astim
Bi kahve içerken tikleri yazayım dedim

Hepinize sağlıklı hayırlı akşamlar

Artık tikim var kıskanmiyorum masallah

Zayıflama çayı skandalı nedir özel değilse

Ah kızlar size bi çaydan bahsetmek istiyorum hala etkisi üzerimde
Aldandım a dostlar bu zamana kadar.hic yapmadığımız bi şey yorumlara falan bakarak cazip geldi bi doktorun onayı olduğu söylenen aserola çayı
Dedim belki hızlanır destek olur kilo vermeme ama yok yani tövbe
Cumartesi günü içtim ilk.sersemlik yaptı ellerim falan titrer gibi oldu içim.cekildi o.gun ruh halim çok.kotu oldu hatta buraya da çok sinirli.oldugumu yazmıştım ama sebepsiz yere, tabi iç çekilmesi falan dedim psikolojik olabilir. Ertesi günü gece astımlı gibi tıkandım gene çay aklıma gelmedi dedim alerjik bisey oda havasız kaldı heralde ondan böyle oldum
Neyse ikinci gün de içtim bu sefer daha kötü etkiledi beni kahvaltı sonrası mide bulantısı tuhaf bi sersemlik baş dönmesi ve nefes darlığı çok.pisman.oldum meğer çaydan tıkanmışım başkalarının yorumlarına bakınca anladım hemen iade ettim şikayette bulundum bununla uğraştım günümün yarısında
ve dun aksamdan beri sol kolum ağrıyor psikolojik mi bilmiyorum bugün biraz hafifledi ama.uyusuk.gibi geçmezse doktora gidicem ve hala nefesim de tıkanıklık var yani olacağı varmış diyorum iyi ki daha fazla.icmedim ama çevreniz de duyarsanız uyarın

Aserola bence zehir! çay falan değil!
Böyle sanki uzun bi araba yolculuğu yaparsın da kafan yerinde olmaz mide bulantısı olur ya bütün gün öyleydim
Bugün bolca şu içmeye çalıştım inşallah etkisi biran önce geçer!

İlk ve sondu üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…