Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabah kalkar kalkmaz bebşin uyku tulumunu çıkarıp bez, kıyafet değişimi yaptım. Bu artık rutin 🥰🐣
Önce bebişe, sonra kendime kahvaltı hazırladım.
Yatakları topladım.
Dünden kalan bulaşıkları makineye yerleştirip, çalıştırdım.
Makineyi boşalttım, yerleştirdim.
Tezgahı ve ocağı yağ çözücüyle sildim.
Aldığımız meyveleri kasaya yerleştirdim.
Oturma odası aşırı dağınıktı, her yer oyuncak onları toparladım, toz aldım.
Oturma odası ve mutfağı silip süpürdüm.
Klozet ve el yıkama lavabolarını ovaladım.
Bebeğe meyve hazırladım, çorbasını yaptım, kitap okudum, oyun oynadım.
Akşam yemeği hazırladım ve pertttt 💆 bir çay koyarsam bugünlük okey 🫖
Çamaşırları katlayıp yerleştirmek ve yine çamaşır yıkamak kaldı, onlar da yarına artık.

Mutfak temizlendi ✅
Sweet durumundan dolayı okula gittim kınama cezası verdi kulağı bile duymayan bir adamla uğraştım durdum hava soğuk değilmiş giydiği gün soğuk hava da serbestmis ama
Gerçekten vermiş mi korkutmak için değilmiş yani. Böyle saçmalık mı olur çocuk üşüyorsa ne yapsın. Sanki yaz günü mü giydi. O zaman komple yasaklasınlar. Kime göre sıcak kime göre soğuk

Oha resmi ben attım sandım aynı halı bende de var 🫨

Gelişmemiş ama yaprakları sağlıklı görünüyor. Market toprakları torf oluyor genelde cocopeat kökler için çok iyi ev çiçeklerinde. Değişince öyle alırsın şu an hiç elleme mevsimden dolayı.
Değişeceğin zaman yine konuşalım inş

Gerçekten vermiş mi korkutmak için değilmiş yani. Böyle saçmalık mı olur çocuk üşüyorsa ne yapsın. Sanki yaz günü mü giydi. O zaman komple yasaklasınlar. Kime göre sıcak kime göre soğuk
VVer di malesef konuşamadık doğru düzgün baya yaşlı ondan mı işine gelmiyor ondan mı duymamazlıktan geldi anlamadım en son sinirle ver kağıdı imzalayım dedim

Mutfak temizlendi ✅
Sweet durumundan dolayı okula gittim kınama cezası verdi kulağı bile duymayan bir adamla uğraştım durdum hava soğuk değilmiş giydiği gün soğuk hava da serbestmis ama
Kış mevsiminde olduğumuzu, yönetim unutmuş galiba :KK57:

Oha resmi ben attım sandım aynı halı bende de var 🫨

Gelişmemiş ama yaprakları sağlıklı görünüyor. Market toprakları torf oluyor genelde cocopeat kökler için çok iyi ev çiçeklerinde. Değişince öyle alırsın şu an hiç elleme mevsimden dolayı.
Değişeceğin zaman yine konuşalım inş
Halımız aynı mı ☺️ zevklerimiz benziyor demekki 😀 ne zaman değiştirmemi önerirsin peki ?

Halımız aynı mı ☺️ zevklerimiz benziyor demekki 😀 ne zaman değiştirmemi önerirsin peki ?
İLkbahar gelince canım toprağın uyanma zamanında çiçek toprakları değişip tazelenince çok iyi oluyor.
Ama çiçek kötü durumdadır falan tabi kışın bile değişilir.

X