Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir kaç aydır Semramis Pekkan'ı takip ediyorum
Güzel yaş almış güzel bir kadın öyle ağır ameliyatları yok yüzüyle gözüyle oynamamış olanıda yapılanıda kaç yaşında yaptığınıda söyledi bakıldığı zamanda çok doğal duruyor aslında hayat felsefesi onu böyle dinç tutmuş beynine bedenini teslim etmemiş kendi öz disiplini hakım biri.

Geçen yutube kanalında konuşurken şuna benzer bir cümle kurdu "ben hergün daha fazla ne hareket yapabilirim diye güne başlıyorum"dedi.

Öz eleştiri olarak kendim için söyleyeyim bizde nereye devrileceğimizin yerini seçemiyoruz
Bu tafara yattık dur yamulmayalım birazda bu tarafa yatalımın hesabındayız

golgefeslegeni çocuk nasıl oldu ateşliydi? Sen dişini naptın?
Diş tedavim bitti şükür bonus. Oğlana antibiyotik başlandı. Hastanede 1 kerelik bir iğne yapalım dedi doktor tamam dedim. Çok ağladı yapılırken sonrasında kustu iğne dokundu sandım koştur koştur acile girdim yine ama çok ağladığından oldu muhtemelen. Şimdilik ateş yok bakalım geçer inşallah

Doğru ama düzensiz kendi adima söyleyeyim bazen hic kalkmiyorum bazen cok yiyip bazen hicbisi yemiyorum. Olur ya toparlarız isteyelim yeter ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…