Düzenli Evimiz & Hayatımız

Diş tedavim bitti şükür bonus. Oğlana antibiyotik başlandı. Hastanede 1 kerelik bir iğne yapalım dedi doktor tamam dedim. Çok ağladı yapılırken sonrasında kustu iğne dokundu sandım koştur koştur acile girdim yine ama çok ağladığından oldu muhtemelen. Şimdilik ateş yok bakalım geçer inşallah
Cok gecmis olsun canım

Diş tedavim bitti şükür bonus. Oğlana antibiyotik başlandı. Hastanede 1 kerelik bir iğne yapalım dedi doktor tamam dedim. Çok ağladı yapılırken sonrasında kustu iğne dokundu sandım koştur koştur acile girdim yine ama çok ağladığından oldu muhtemelen. Şimdilik ateş yok bakalım geçer inşallah
Geçmiş olsun canım 🌸

Doğru ama düzensiz kendi adima söyleyeyim bazen hic kalkmiyorum bazen cok yiyip bazen hicbisi yemiyorum. Olur ya toparlarız isteyelim yeter ki
Aslında beynimize öğretilmiş yanlışlar şimdilerde çok moda "travmalarım var benim" adı altında toplanmış yanlış bellek bilgilerimiz bunlarla bir asalak sülük gibi yaşamışız...

çok geçmiş olsun Allah şifalar versin

Kuzenim mide ameliyati oldu. 130 kiloydu 120 ye düştü 6 günde. Egzersiz yapması lazım yoksa her yeri sarkacak. Bu kadar hızlı vermekte sağlıklı değil
Daha dur 40 kiloyu 1 ayda versin görün değişikliği. Sarkma kaçınılmaz bunu düşünürse bi yere varamaz

X