Düzenli Evimiz & Hayatımız

Haftalık rutin temizlik yapıldı
Sabah namazdan sonra yatmadım

ev havalandırıldı
yatak havalandı, nevresim değişti
kahvaltı sonrası mutfak toplandı
Ocak, aspiratör, kombi, bul.mak, buzdolabı dışı, mutfak dolabı dışı ve tezgah arası fayanslar silindi
lavabo, çeşme ve çaydanlık parlatıldı
ev süpürüldü
toz alındı, yerler silindi
cam önleri, mermerlerin tozu alındı
Çöpler atıldı, kovaları yıkandı
2.mak çam. yıkandı, kurutmaya atıldı
banyo fayansları foşur foşur çam.suyu ile temizlendi ( maske taktım ama umarım boğazlarım tahriş olmaz )
wc lavabo ve duşakabin temizlendi
havlular ve yer paspasları değiştirildi
banyo kapısı ve zemini silindi
bul.mak.bitti temizler yerleştirildi
öğlen namazı kılındı
5 sayfa kuran okundu

Yemek için ikindiden sonra mutfağa girerim şimdi kahve keyfindeyim

oo maşallah bütün işler yapılmış ne güzel bende yarın yapıcam inşallah

Maşallah ne güzel işler yapmışsın

Papatyam burada bizde,dualar bölümünde filistin için okumalar yapıyoruz. Ayrıca " her ay bir hatim yapıyoruz" Nego mun açtığı topik yıllardır devam ediyor. şimdi topikle ben ilgileniyorum. Okumak istersen dahil olabilirsin

tabiki canım isterim benide etikilersin hangi topikse

Ayyyy nick değişmiş bir an başka birine cevap yazdım sandimmm ablaa sensin dimi muhasebeci, bizi uzaktan okuyan sonra etiket etmiştim buyur gel diye
evet canım benim benim eski bi hesabım vardı 2013 yılından şifresini falan kaybetmiştim. mailde eski mailimdi giremiyordum. Mune hanım ve K Kazen bey iki hesabımı birleştirdiler.sağolsunlar o yüzden ismimde değişti

Sağolsunlar iyi yapmışlar

Güzel şeyler biriktirmişsinizdir
tabiki canım bir sürü arkadaşım vardı. hatta biriyle çok samimi olmuştuk, adanada yaşıyo kendisi kızımla oraya gittik tanıştık, bir gün orda kaldık beraber gezdik halada telefonda görüşürüz kopmadık

Çok güzelmiş benim de tanımayı istediğim kişiler var kısmet olur belki bir gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…