Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende bugun maroton yapacağımmmm gelenn varsaa arabama binsinnnn:KK55::KK55::KK30:
cat-driving-cat.gif
Ben atladım tinnoşummm :KK55: hazırım maratona :temizlik:

deterjanı çok koyduysan durulasan iyi olur, koltukların açık renkmiş örtülü kullansan daha iyi olur. benim koltuklarım biri krem diğeri gül kurusu günlük kullanıyoruz. 4 yıl oldu alalı ama hep örtülü kullandım taşınınca pazartesi günü yıkattım ilk defa yıkayanlar abla pekte kirli değilmiş dediler, örtülü kullandım dedim. abla sen yine örtülü kullanmaya devam et dedi.
Yok çok aşırı koymadım
Dün vaktim yoktu ama bi ara durulamak için tekrar silerim bazi yerler de kusma olmus zaten
Ah keşke kullanabilsem ama hiç seremiyorum maleaef ne halıya ne koltuğa çoğu eşyamı da açık renk aldım ama pişman mıyım hayır çok seviyorum ferahlığı beyazliği😍😍

Ne iyi yapmışsın tertemiz kalmış 😊

Oğlum sabah namazından önce uyandı o uyusun diye yanına yatınca benim spor da iptal oldu iki gündür seanslarim çöp oldu 😒
10 da uyandım
Eşime kahlavlti hazırladım
ikisi kahvaltı yaparken bende yarım kalan mutfağımi temizledim
Bulaşık m. Çalıştırdım
Kalanları yıkadım Ocağı sildim
Evi toparladım
çamaşırları yerleştirdim
Sonra sofrayı topladım oğlumu giydirdim kendim hazırlandım
Ve çıkış bugün anneme gidiyorum 😍

Ev toplandı ✅
Mutfak temizlendi ✅

Yok çok aşırı koymadım
Dün vaktim yoktu ama bi ara durulamak için tekrar silerim bazi yerler de kusma olmus zaten
Ah keşke kullanabilsem ama hiç seremiyorum maleaef ne halıya ne koltuğa çoğu eşyamı da açık renk aldım ama pişman mıyım hayır çok seviyorum ferahlığı beyazliği😍😍

17045338530075705348835509494771.jpg
ben bundan kullanıyorum halı yada kanepe silerken bu topikten görüp almıştım

Yok çok aşırı koymadım

aynen yine oturma odasına koydum o koltuklarımı ve örtülü kullanıcam , çünkü kedimizde var temiz kalmıyo napım :KK49:

X