Düzenli Evimiz & Hayatımız

Maşallah Gönül aynı ben 😅yorgun ama mutlu yatacaksin desene 😅
Yine elhamdülillah 3 posta çamaşır katladim yerleştiriyordum ki oğlum uyandı
1 saattir sallıyorum nerdeyse 😕
Mutfahi camsir suyu kokutamadim malesef😐
İnan bilmiyommm:KK43: ayakta :nazar:
Ben yamulmuştum bu kadar iş yapsam :KK70:
Bende sağlam değilim yaa çok nadir yaşanan günlerden birindeyiz bence burası bana iyi geliyor yaa 😍🤭
Mesajda bile duramıyor. Maşallah masallah
🤭 ahanda enerjim bittii
Ay ne ka güzel olmuş maşallah sanırsın mağazadan alınmış etiketli falan 😍😍

Oğlun normalde uyanır mıydı diğer günler?
Öğle uykusu yapınca gece uykusu 11 lere kalıyor sonra odasına yatırıyoruz bizim yanımıza gece 2 3 gibi geliyor şu falan içip hemen dalıyor geri ama yerine gitmiyor malesef 😬
Bugün gündüz uyumadı
Saat 10 gibi de uyuyunca uyanma saati 1 saat geri geldi bizi de ayakta görünce bi uykusu açıldı
Besiginde salladım ama gözler kapalı oyana buyana dönüyor bi türlü dalamadi
Tekrar yanımıza geldi şimdi uyudu yerine götürsem yine uyanır o yüzden usulca yanıma yatırıp bende uyurum artık 🫡

Kızlar bu arada içtiğim soğuk algınlığı ilacı buydu 🙃🤸🏻‍♀️
Aktif Lora Aktif Lora

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 21
Öğle uykusu yapınca gece uykusu 11 lere kalıyor sonra odasına yatırıyoruz bizim yanımıza gece 2 3 gibi geliyor şu falan içip hemen dalıyor geri ama yerine gitmiyor malesef 😬
Bugün gündüz uyumadı
Saat 10 gibi de uyuyunca uyanma saati 1 saat geri geldi bizi de ayakta görünce bi uykusu açıldı
Besiginde salladım ama gözler kapalı oyana buyana dönüyor bi türlü dalamadi
Tekrar yanımıza geldi şimdi uyudu yerine götürsem yine uyanır o yüzden usulca yanıma yatırıp bende uyurum artık 🫡
Anladım. Bir kaç gündür çok kişiden duydum bende dahil. Gece uyanıp uyumamalar olmuş çocuklarda. Dedim sizde de mi oluyor 🤭 retro falan mı var ki dedim 😂

Dinlen dünya iş yaptın bugün ❤️

Anladım. Bir kaç gündür çok kişiden duydum bende dahil. Gece uyanıp uyumamalar olmuş çocuklarda. Dedim sizde de mi oluyor 🤭 retro falan mı var ki dedim 😂

Dinlen dünya iş yaptın bugün ❤️
yani o retro bizde hep var gibi 🤭
Gece tamamen deliksiz uyumadi hiç
Yani zaten uyusa bu seferde alıştım ya ben diyorum niye gelmedi yanıma diye 🙃

Sağol canım hayırlı geceler ♥️

Adım hıdır elimden gelen budur
Kızlar suya çamaşır toz deterjan kattım yani neden olmasın dedim baya güzel temizledi sanki
Yani suyu koymaya utanıyorum şuan
Çocuğum olmasına rağmen örtü kullanmamak da ısrar edince böyle oluyor geçenler de yine silmiştim ama böyle şu çıkmamıştı
Deterjanı az serpiştirdim
Şimdi sorum şu durulama yapmalı miyim sizce canım çıktı yaa çok güzel spor oldu valla
Siz yazana kadar halıyı silicem
Durulama yapayım miiii koltukları
deterjanı çok koyduysan durulasan iyi olur, koltukların açık renkmiş örtülü kullansan daha iyi olur. benim koltuklarım biri krem diğeri gül kurusu günlük kullanıyoruz. 4 yıl oldu alalı ama hep örtülü kullandım taşınınca pazartesi günü yıkattım ilk defa yıkayanlar abla pekte kirli değilmiş dediler, örtülü kullandım dedim. abla sen yine örtülü kullanmaya devam et dedi.

Selamlar efeeem, yiyonuz içiyonuz mu naptınız?

Mutfak tertemiz ✅
Papatyamın o kocaman tikinden hem de.
Her yeri misledim
İkramlıklar da hazır
Kendim de hazırlandım
7 buçuk ta falan gelecekler.
Bekliyoruz.
Evi havalandırıyorum şuan.

Bugun yaptığım işler klasik
Evi süpür
Sil
Toz al
Banyo wcler temizle
Her yeri temizle işte yaa ne bilim, her şeyi yerine koy topla
İkramlıklar
Yemek
Mutfak toplama
Derken bu saat.

☺️
ohh maşallah canım işler bitmiş misafir gelicek ne güzel bende çok severim işlerimi bitirip misafir beklemesini benim tik meşhur oldu :halay: :dondurma:

X