Düzenli Evimiz & Hayatımız

Haftalık rutin temizlik yapıldı :süslü:
Sabah namazdan sonra yatmadım

🌹 ev havalandırıldı
🌹 yatak havalandı, nevresim değişti
🌹 kahvaltı sonrası mutfak toplandı
🌹 Ocak, aspiratör, kombi, bul.mak, buzdolabı dışı, mutfak dolabı dışı ve tezgah arası fayanslar silindi
🌹 lavabo, çeşme ve çaydanlık parlatıldı
🌹 ev süpürüldü
🌹 toz alındı, yerler silindi
🌹 cam önleri, mermerlerin tozu alındı
🌹 Çöpler atıldı, kovaları yıkandı
🌹 2.mak çam. yıkandı, kurutmaya atıldı
🌹 banyo fayansları foşur foşur çam.suyu ile temizlendi ( maske taktım ama umarım boğazlarım tahriş olmaz )
🌹 wc lavabo ve duşakabin temizlendi
🌹 havlular ve yer paspasları değiştirildi
🌹 banyo kapısı ve zemini silindi
🌹 bul.mak.bitti temizler yerleştirildi
🌹 öğlen namazı kılındı
🌹 5 sayfa kuran okundu

Yemek için ikindiden sonra mutfağa girerim şimdi kahve keyfindeyim :kahve:

🌹 ev havalandırıldı
🌹 Ocak, aspiratör, kombi, bul.mak, buzdolabı dışı, mutfak dolabı dışı ve tezgah arası fayanslar silindi
🌹 ev süpürüldü
🌹 banyo fayansları foşur foşur çam.suyu ile temizlendi ( maske taktım ama umarım boğazlarım tahriş olmaz )
🌹 öğlen namazı kılındı
🌹 5 sayfa kuran okundu

oo maşallah bütün işler yapılmış ne güzel bende yarın yapıcam inşallah :KK49: :işsiz:

🌹 ev havalandırıldı
🌹 ev süpürüldü
🌹 öğlen namazı kılındı
🌹 5 sayfa kuran okundu

Maşallah ne güzel işler yapmışsın 😍

ohh bol köpüklü :dondurma: bende kitap okumayı çok severim , vaktim olmuyo fazla bizimde hatim grubumuz var vatsaptan ayda 1 cuz okuyoruz her ay bir hatim yapıyoruz. filistin içinde hergün fetih suresi okumaya çalışıyorum. Allah kabul etsin inş.
Papatyam burada bizde,dualar bölümünde filistin için okumalar yapıyoruz. Ayrıca " her ay bir hatim yapıyoruz" Nego Nego mun açtığı topik yıllardır devam ediyor. şimdi topikle ben ilgileniyorum. Okumak istersen dahil olabilirsin❤️

Papatyam burada bizde,dualar bölümünde filistin için okumalar yapıyoruz. Ayrıca " her ay bir hatim yapıyoruz" Nego Nego mun açtığı topik yıllardır devam ediyor. şimdi topikle ben ilgileniyorum. Okumak istersen dahil olabilirsin❤️
tabiki canım isterim benide etikilersin hangi topikse :dondurma:

Ayyyy nick değişmiş bir an başka birine cevap yazdım sandimmmo_O ablaa sensin dimi muhasebeci, bizi uzaktan okuyan sonra etiket etmiştim buyur gel diye:KK68:
evet canım benim benim eski bi hesabım vardı 2013 yılından şifresini falan kaybetmiştim. mailde eski mailimdi giremiyordum. Mune Mune hanım ve K Kazen bey iki hesabımı birleştirdiler.sağolsunlar o yüzden ismimde değişti :KK49: :KK200:

evet canım benim benim eski bi hesabım vardı 2013 yılından şifresini falan kaybetmiştim. mailde eski mailimdi giremiyordum. Mune Mune hanım ve K Kazen bey iki hesabımı birleştirdiler.sağolsunlar o yüzden ismimde değişti :KK49: :KK200:
Sağolsunlar iyi yapmışlar

Güzel şeyler biriktirmişsinizdir
tabiki canım bir sürü arkadaşım vardı. hatta biriyle çok samimi olmuştuk, adanada yaşıyo kendisi kızımla oraya gittik tanıştık, bir gün orda kaldık beraber gezdik halada telefonda görüşürüz kopmadık :KK49:

tabiki canım bir sürü arkadaşım vardı. hatta biriyle çok samimi olmuştuk, adanada yaşıyo kendisi kızımla oraya gittik tanıştık, bir gün orda kaldık beraber gezdik halada telefonda görüşürüz kopmadık :KK49:
Çok güzelmiş benim de tanımayı istediğim kişiler var kısmet olur belki bir gün

X