Düzenli Evimiz & Hayatımız

aynen bende çamaşır suyu arayışındayım.

bende yeniyim, istanbulda yaşıyorum,yaş 49 çalışıyorum2 çocuğum var kızım evli torunum var 11 aylık olucak oğlum şimdilik bekar hepimize başarılar

Teşekkür ederim canım benim
geçmiş olsun Allah şifa versin
Amin teşekkür ederim
Aslında ben hepinizle tanışmak isterim bu şekilde yaa kaç yaşındasınız nerden katiliyorsiniz kaç çocuğunuz var
30 yaşındayım. 19 aylık kızım var. Kırıkkalede yaşıyorum
Geçmiş olsun canım
Sağolasın canım benim

hepiniz daha çok gençsiniz ne güzel herhalde en büyüğünüz benim

bu arada benim kızımda 27 yaşında

Pamuğummmm bendee hazırıımmmm

bende yeniyim, istanbulda yaşıyorum,yaş 49 çalışıyorum2 çocuğum var kızım evli torunum var 11 aylık olucak oğlum şimdilik bekar hepimize başarılar
Maşallah Allah bağışlasın oyy torun da tam sevilmelik zamanı
Allah hayırlı bir gelin nasip etsin inşallah

Teşekkür ederim canım benim

Amin teşekkür ederim

30 yaşındayım. 19 aylık kızım var. Kırıkkalede yaşıyorum

Sağolasın canım benim
Maşallah Allah bağışlasın ama şimdi afyondasin galiba biz de de afyonun yeri başkadır daha doğrusu eşim için bende 3 4 sefer gittim

amin canım sağol evet çok tatlı yürümeye başladı, sevilmezmi hayatımın neşesi evlerimizde yakın çok şükür bi gün görmesem ertesi gün görüşüyoruz. bal peteğim benim o

amin canım sağol evet çok tatlı yürümeye başladı, sevilmezmi hayatımın neşesi evlerimizde yakın çok şükür bi gün görmesem ertesi gün görüşüyoruz. bal peteğim benim o
Ay ne güzel sevmek o bi an annem konuşuyor sandım oda hayatımın neşesi diyor torunu için

amin amin gelin kızımızda hazır aslında ama ailesi daha bizi tanışmaya bile kabul etmediler adanalılar,biz yabancıyız diye herhalde haber bekliyoruz bakalım kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…